• гела-
  • кишада-
  • ботев враца
Лудогорец завърши наравно с Рапид Букурещ - 1

Шампионът на България Лудогорец направи равенство 2:2 с румънския Рапид Букурещ в контролна среща, играна на "Лудогорец Арсена" в Разград, предаде БГНЕС.

Гостите поведоха с два гола още до средата на първата част след попадения на Йоница и Альоски. Жуниор Кишада намали изоставането на "орлите" точно преди почивката, а три минути преди края на мача Франк Гела донесе равенството за Лудогорец, след като се разписа със силен изстрел от границата на наказателното поле.

В следващия кръг от "А" група шампионите гостуват на Ботев Враца и ще се опитат да постигнат девета поредна победа от началото на първенството.