8 Ноември, 2020 14:23 1 265 1

Заразените COVID-19 в ''Левски'' са в добро състояние

  • ''левски''-
  • левски-
  • covid-19

На този етап всички са на домашно лечение

Заразените COVID-19 в ''Левски'' са в добро състояние - 1
Снимка: БГНЕС

Нито един футболист на Левски не е сериозно повален от пандемията от коронавирус, която удари отбора, съобщава Мач телеграф.

Както е известно, тестовете на 11 футболисти от първия отбор и голяма част от служителите на клуба бяха положителни, а това наложи отлагане на двубоя с Локомотив (Пловдив) и спиране на тренировките на първия състав.

От "Георги Аспарухов" разкриха, че някои от заразените проявяват симптоми, но повечето минават през вируса без значителни проблеми. На този етап всички са на домашно лечение.


Поставете оценка:
Оценка 3 от 2 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Бен Хур

    4 2 Отговор
    Със или без ковид19 пак са бездрници!