Ейбар скочи срещу съдията след загубата от Реал Мадрид

• решение-
  • реал мадрид-
  • ръка-
  • рамос

"В нашия мач решението беше взето за 20 секунди, докато обикновено отнема 2-3 минути след гледане на видеоповторения", заяви Хосе Луис Мендилибар

Ейбар скочи срещу съдията след загубата от Реал Мадрид - 1

Треньорът на Ейбар Хосе Луис Мендилибар се ядоса на съдиите след загубата 1:3 от Реал Мадрид. Специалистът има претенции за ситуацията при 2:1 за "кралете", когато топката срещна ръката на Серхио Рамос. Дузпа обаче не беше отсъдена, а реферът не се консултира дори с VAR.

"Нямаме представа какво се случва. Тази седмица имаше много случаи на игра с ръка и не знаем кога има санкция, кога не. В нашия мач решението беше взето за 20 секунди, докато обикновено отнема 2-3 минути след гледане на видеоповторения", коментира Мендилибар.