• серия б-
  • дебют

Двубоят беше от италианската Серия “Б” и завърши с победа 3:0 за Монца

Балотели с мечтан дебют - вкара с първото си докосване за тима на Берлускони - 1

Бившият италиански национал Марио Балотели записа мечтан дебют за новия си отбор - Монца. Супер Марио реализира попадение с първото си докосване и откри резултата в четвъртата минута в мача срещу Салернитана днес. Двубоят беше от италианската Серия “Б” и завърши с победа 3:0 за Монца, чийто собственик е Силвио Берлускони.

Салернитана излязоха със самочувствието на лидер във временното класиране, но летящият старт на Балотели ги приземи. 30-годишният нападател подписа с Монца по-рано този месец като свободен агент. Предишният му отбор беше Бреша, с който разтрогна през месец март.