Левски и Лудогорец проявяват интерес към футболисти на ЦСКА, чиито договори изтичат през лятото, пише "Блиц". Треньорът на „сините“ Славиша Стоянович е набелязал конкретен играч и е говорил по темата с Наско Сираков. Не е ясно точно за кого става въпрос.
Известно е обаче кои футболисти на „червените“ ще придобият статут на свободни агенти след края на настоящия сезон. Това са Греъм Кери, Жеферсон и Тиаго Родригес.
Тогава приключват ангажиментите към ЦСКА на още трима, но те са преотстъпени и правата им се държат от други клубове. Джером Синклер и Адалберто Пеняранда играят под наем в Борисовата градина от Уотфорд, а Жул Кейта - от Ланс. Последният обаче така и не се прибра на „Армията“ и по всичко личи, че повече няма да носи червената фланелка.
Както е известно, Гриша Ганчев и Юлиан Инджов обявиха, че се оттеглят от ЦСКА, след което беше направено уточнение, че клубът е финансово обезпечен до края на сезона. С две думи - пари за заплати ще има до 30 юни. Както обаче ще се случи след това, остава пълна загадка.
Коментиран от #6
-6 +9
Коментиран от #3, #4
-4 +6
До коментар #2 от "Бонбонка":
Тогава ФАЛИРА цска сега това е Литекс - Етрополе.
-8 +9
До коментар #2 от "Бонбонка":
цецка-ТИРЕ е труп от 2016г.
-7 +4
-1 +7