Блъф ли е информацията за оттеглянето на Гриша Ганчев от ЦСКА или на стадион "Българска армия" наистина предстоят промени? Както е известно, в Борисовата градина се разрази буря, след като "червените" се разделиха с нападателя Али Соу, а от фракцията Offenders изразиха несъгласието си с клубната политика. Вечерта след като излезе фенската декларация, се появи изказване на Гриша Ганчев, че той и Юлиян Инджов спират своята дейност в ЦСКА.
Съществува голяма вероятност това да се окаже спекулация, твърди Sportal.bg. До момента единственият, който застана пред журналистите и говори за евентуално оттегляне на бизнесмена от "Армията" е Пламен Марков – нито Гриша Ганчев, нито Инджов, нито Христо Стоичков, нито Данаил Ганчев, нито Стойчо Стоилов, нито Трифон Попов се наемат с изявление по темата.
"Мълчи" и официалният сайт на "червените". Доста от футболните хора в България пък споделиха, че им изглежда несериозно Гриша Ганчев да се откаже от "червените", и дори от футбола, заради една фенска декларация във "Фейсбук". До момента единственият реален резултат от случващото се е разпускането на Offenders, които обявиха, че прекратяват своята дейност – 48 часа, след като декларираха несъгласието си с продажбата на Соу.
Коментиран от #13
-9 +8
-4 +6
-2 +2
Коментиран от #10
-15 +17
-2 +2
В ЕФИР НА ТОП СПОРТ, ПОСЛЕ
ПОДТВЪРДИЛ В 24 ЧАСА. ПОСЛЕ
ФЕНОВЕТЕ РЕВЯХА ДВА ДНИ. И
СЕГА БЛЪФ?!? АКО Е БЛЪФ КОЙТО
И ДА Е ТОЙ ТРЯБВА ДА СИ ПОЕМИ
ОТГОВОРНОСТ... ОСТАНАХА ЛИ МЪЖЕ ВЪВ ТАЗИ БЪЛГАРИЯ??!!?
ВСИЧКО Е ШМЕНТИ КАПЕЛИ.
ОТВРАТЕН СЪМ.
Коментиран от #7
-3 +6
До коментар #6 от "ГЕРЕН":
Може Бокича да се е обадил на Ганчев да не се отказва и сега да ни баламосват че е блъф. Идват избори.
-2 +11
-6 +2
-1 +3
До коментар #4 от "Жужи":
Що се не скриеш ? С мизерните 3€ кого подкрепяте ,бе чорбари !?
-1 +2
-1 +2
-0 +5
До коментар #13 от "ВЕЛИКО ТЪРНОВО":
Добър коментар. Заслужава да се помисли върху тези въпроси.
-1 +0
-1 +0
-0 +0