Бундестимът вкара седем гола на балтийците

Публикувана: 8 Юни, 2021 09:18
2 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1054
Снимка: ЕРА/БГНЕС

Германия този път показа истинската си голова мощ и разби Латвия със 7:1 в последната си контрола преди Евро 2020. След като в предишните мачове Бундестимът отнесе някои критики за пропуските пред съперниковите врати, късно снощи головата машина заработи на пълни обороти, като шест различни футболисти се разписаха във вратата на Робертс Озолс.

Тон за головата фиеста даде Робин Госенс в 19-ата минута, а в 21-ата Илкай Гюндоган удвои.

Томас Мюлер бе автор на третото попадение в 27-ата минута, а в 39-ата Озолс си вкара автогол след удар на Кай Хавертц.

Серж Гнабри добави пети гол в 45-ата минута. Шестото попадение бе за Тимо Вернер в 50-ата минута, а седмото вкара Льорой Сане в 76-ата минута.

За Латвия почетният гол отбеляза Алексейс Савелиевс в 75-ата минута.