Нещо невиждано се случи в женския мач от Олимпийските игри в Токио

• сащ-
  • токио 2020

До 35-ата минута на срещата четири попадения на САЩ бяха отменени заради засади

Нещо невиждано се случи в женския мач от Олимпийските игри в Токио - 1

Нещо невиждано се случи в женския мач от Олимпийските игри в Токио между Нова Зеландия и САЩ.

Първото полувреме на срещата приключи при резултат 2:0 в полза на американките, а спокойно можеше да бъде 6:0. До 35-ата минута на срещата четири попадения на САЩ бяха отменени заради засади. Всички те обаче бяха правилно отсъдени.

А Арло Уайт вероятно не е сред най-щастливите момичета в САЩ, тъй като три от отменените попадения бяха нейни.