• левски лом-
  • втора лига-
  • ивайло василев-
  • лудогорец ii

Под негово ръководство Левски (Лом) записа цели 9 загуби и едва 2 победи във Втора лига

Уволниха треньор във Втора лига - 1

Затъналият във Втора лига Левски (Лом) oтново уволни треньора. Новакът в групата допусна обрат с 1:2 в домакинството на Лудогорец II от 15-ия кръг, a след срещата стана ясно, че Ивайло Василев повече няма да води отбора.

Под негово ръководство Левски (Лом) записа цели 9 загуби и едва 2 победи във Втора лига и в момента е на предпоследното 19-то място в класирането със 7 точки. По-малко има единствено Нефтохимик (6).

Припомняме, че Ивайло Василев замени уволнения Емил Велев след четвъртия кръг.

Отборът ще бъде воден от помощник-треньора Анатоли Тонов в следващата среща - гостуването на Хебър в Пазарджик на 4 ноември.

В срещата с Лудогорец II Левски (Лом) откри резултата в 11-ата минута. След изпълнение на ъглов удар точен бе Николай Христов. В 28-ата играчите на дублиращия отбор на шампионите изравниха.

Владислав Найденов се оказа най-съобразителен след центриране от корнер и прати топката в мрежата. Почивката дойде при този резултат. Пълният обрат за Лудогорец II стана факт в 66-ата минута. Тогава централният защитник Тихомир Димитров се възползва от грешка на стража Дамян Дамянов и отбеляза за крайното 2:1.

ВТОРА ЛИГА - 15 КРЪГ

30 октомври 2021 г. (петък), 19:00 часа
Монтана - Марек (Дупница) 1:0

1:0 Стефан Цонков (90+3)

30 октомври 2021 г. (събота), 16:00 часа
Литекс - Септември (Симитли) 2:0

1:0 Илиян Капитанов (10), 2:0 Митко Митков (52)

Нефтохимик - Спортист (Своге) 0:1
0:1 Дуде Ндонгала (18)

Марица - Янтра (Габрово) 3:1
1:0 Александър Праматаров (17), 2:0 Валери Домовчийски (22), 3:0 Мариян Тонев (58), 3:1 Венцислав Славов (70)

Добруджа - Хебър (Пазарджик) 0:1
0:1 Живко Петков (5)

31 октомври 2021 г. (неделя), 14:30 часа
Струмска слава (Радомир) - Ботев II (Пд) 1:0

1:0 Борислав Николов (12)

Септември (София) - Созопол 5:0
1:0 Илиевски (6), 2:0 Реди Каса (20), 3:0 Реди Каса (66), 4:0 Реди Каса (70), 5:0 Крис Вълчинов (85)

Спартак (Варна) - Етър (Велико Търново) 3:1
1:0 Георги Бабалиев (8), 1:1 Николас Фемия (9), 2:1 Янчо Андреев (43-дузпа), 3:1 Архан Исуф (48)