Заместникът на Гуардиола - Жорди Роура, заяви на пресконференцията след мача с ПСЖ, че равенството 2:2 не удовлетворява каталунците, имайки предвид, че Меси и Масчерано се контузиха в срещата.
„Резултатът не е толкова добър, колкото ни се искаше, ако се има предвид цената, която платихме, за да го постигнем. Трябва да сваля шапка на футболистите ни за интензивността с която играха и огромната им концентрация.
За нещастие губим Меси и Масчерано, които се контузиха и нямам как да не сме притеснени. Сега изглежда, че Пике ще стане дори още по-важен за нас, като се има предвид всички играчи, които изгубихме в защитната линия. Ако се случи така, че нито Меси, нито Масчерано могат да играят в реванша, това ще е голям удар за нас, но ще се възползваме от големия състав, с който разполагаме.
Знаехме за потенциала, който има ПСЖ и не бяхме изненадани от тях. Те са много директен и физически силен отбор. Въпреки че знаем колко ще е трудно в реванша, вярваме, че можем да спечелим и да продължим напред”, каза заместникът на Гуардиола след мача.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 стратокастър
12:20 03.04.2013