• цска 1948-
  • локомотив (софия)-
  • efbet лига-
  • 2:2

Резултатът бе открит в 16-ата минута с гол от дузпа на Октавио. Само три минути по-късно Георги Русев върна паритета

Локомотив (София) и ЦСКА 1948 сътвориха голово шоу - 1

Отборите на Локомотив София и ЦСКА 1948 не се победиха и завършиха 2:2 в единствения мач от 16-ия кръг на efbet Лига днес. Първото полувреме ни предложи истинска виелица от голови ситуации.

Резултатът бе открит в 16-ата минута с гол от дузпа на Октавио. Само три минути по-късно Георги Русев върна паритета.

В края на първата част Александър Александров отново изведе "железничарите" напред, а след подновяването на играта Ивайло Чочев отново възстанови равенството.

Десет минути преди края на срещата се наложи съдийска смяна, след като Ивайло Стоянов се контузи. Неговото място зае четвъртият съдия Васимир Маруан Ел-Хатиб.