Виляреал и Атлетико Мадрид със зрелищно равенство (ВИДЕО)

• атлетико мадрид-
  • ла лига

Двубоят завърши 2:2

Виляреал и Атлетико Мадрид със зрелищно равенство (ВИДЕО) - 1

Виляреал и Атлетико (Мадрид) не се победиха в мач от 20-ия кръг на Ла Лига. Двубоят завърши 2:2.

"Дюшекчиите" поведоха в 10-ата минута, когато точен бе Анхел Кореа.

Едва 13 минути по-късно домакините получиха дузпа, но Жерард Морено я пропусна.

Междувременно Атлетико вкара гол, който бе отменен заради засада, а в 25-ата минута и попадение на Виляреал не бе зачетено след разглеждане с ВАР, защото Дани Парехо докосна топката с ръка.

Все пак в 29-ата минута Пау Торес възстанови статуквото и така почивката дойде при равенство 1:1.

"Жълтата подводница" направи пълен обрат от 1:2, но Жофри Кондогбия вкара за 2:2 преди да бъде изгонен заради втори жълт картон в добавеното време на срещата.

Виляреал е осми с 29 пункта от 20 двубоя и вече е непобеден в 5 последователни кръга от Примера дивисион.