11 Март, 2022 17:00 1 122 0

Счупен крак коства 6 мача наказание за играч от Втора Лига (ВИДЕО)

  • спартак варна-
  • литекс-
  • иван митрев-
  • никола борисов

Инцидентът стана в дербито между Литекс и Спартак Варна в междинния кръг

Счупен крак коства 6 мача наказание за играч от Втора Лига (ВИДЕО) - 1
Снимка: Shutterstock

Защитникът на Спартак Варна Никола Борисов ще пропусне следващите 6 мача от родната Втора Лига, след като Дисциплинарната комисия към БФС реши да го санкционира тежко за ужасното нарушение, което извърши срещу Иван Митрев в дербито от междинния кръг срещу Литекс.

Борисов счупи крака на своя противник с бруталното си влизане още в средата на първата част, като за това бе изгонен още на мига, а Митрев бе закаран в болницата.

Злосторникът ще трябва също така да заплати и глоба в размер на 750 лв., но най-лошото е, че пледираше невинност в ситуацията, която има риск да прекрати кариерата на пострадалия.

Искрено се надяваме Иван Митрев да се възстанови максимално бързо, а подобни прояви да останат в миналото, макар именно с тях по традиция да асоциираме долните нива на българския футбол.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА