24 Май, 2013 13:00 1 231 0

Апостол Попов се разделя с ЦСКА

  • попов-
  • ботев пловдив-
  • трасфер-
  • майкъла
Апостол Попов се разделя с ЦСКА - 1
Снимка: БГНЕС

Защитникът на ЦСКА Апостол Попов е пред завръщане в Ботев Пловдив. Както е известно, Апата дойде на "Армията" от Ботев през лятото на 2009 г. и се превърна в основен футболист на отбора.

Сега обаче Попов и ЦСКА искат да се разделят и най-вероятно той ще се завърне на стадион "Христо Ботев" и отново ще облече жълто-черната фланелка.
 
Ботев взе от ЦСКА през есента и холандския защитник Сивард Спрокел. Той разтрогна договора си по вина на клуба заради неизплатени заплати, преминавайки в пловдивския тим като свободен агент. Преди това от ЦСКА в Ботев отиде и Станислав Костов.
 
В същото време изпълнителният директор на ЦСКА Георги Илиев загатна, че Милен Радуканов може да остане на поста си и през следващия сезон. 
 
"Милен Радуканов може да остане в ЦСКА, но за момента не сме говорили със собствениците за неговото бъдеще. Тежко ни е, но се опитваме да оцелеем. През новия сезон ще изглеждаме много по-добре. Чест му прави на Стойчо Младенов жеста, който направи. Бях убеден, че ще се разберем с него и ще получим лиценз", заяви Майкъла.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА