Испанските футболни национали се забъркаха в нов грандиозен скандал. След победата над Нигерия с 3:0 в турнира за Купата на конфедерациите, играчи на „Ла Фурия“ се опитали да вкарат високо платени проститутки в хотела, но охраната им отказала. Групата, включваща Валдес, Рамос, Вия, Бускетс и Солдадо, изпочупила интериора в яда си, заваляли и бутилки шампанско през прозорците на „Лузейрош“.
„Крещяха като луди, след това се прибраха по стаите и започнаха да хвърлят каквото видят“, казват очевидци. От хотела уточняват, че ще искат парично обезщетение от Испанската футболна федерация.
Междувременно „Ланснет“ разкри, че испанците са посетили най-елитния бардак в града, в който цените вървели по 140 евро на час. Изданието твърди, че футболистите са наели ВИП салон и „поръчвали“ само най-луксозните момичета.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА