• хебър-
  • локомотив софия

„Железничари“ изгубиха серията си от поредни победи

Хебър счупи каръка срещу Локомотив - 1

Хебър Пазарджик най-накрая се върна на пътя на победите, след като триумфира с 3:2 над Локомотив София, за да може в същото време да сложи край и на серията от три поредни победи за столичния тим.

Първите четири попадения в срещата паднаха още след 20 минути игра. Символичните домакини повеждаха на два пъти чрез Венсан Марсел и Пламен Крумов, докато Илия Димитров и Божидар Кацаров изравняваха.

След почивката голът на победата дойде от Арсенио Валпоорт в 61' и по този начин дойде края на поредицата от 7 поредни мача без победа.