• спартак варна-
  • арда

Тимът от Кърджали се намеси много здраво в борбата за предни позиции в ефбет Лига

Битката за последната евроквота е жестока - 1

Арда Кърджали победи като домакин Спартак Варна в последния мач от 22-ия кръг на ефбет Лига.

Срещата завърши при резултат 2:0. Играч на гостите получи червен картон в 45-ата минута. Станислав Иванов отбеляза в 53-ата минута, а Иван Тилев в 86-ата.

Спартак е на последното място във временното класиране на шампионата. Тимът от Кърджали събра 35 точки.

Любопитно е, че разликата между четвъртия в таблицата отбор и осмия е само 3 точки. Локо Пд е с 38 пункта, следват Черно море, Славия, Левски и Арда.

Вероятността в края на сезона да се стигне до бараж за евроквота между 4-ия и 7-ия е голяма и интригата в тази част на таблицата е огромна.