Ливърпул спечели срещу Уулвърхямптън в самия край на мача

• победа-
  • клоп

Уго Буено отклони удар на Харви Елиът в собствената си мрежа за 1:3

Ливърпул спечели срещу Уулвърхямптън в самия край на мача - 1

Ливърпул спечели драматично с 3:1 като гост срещу Уулвърхямптън в първа среща от петия кръг във Висшата лига на Англия, предава БТА.

Голове в последните десет минути на редовното време донесоха ценния успех в полза на "мърсисайдци", които изоставаха с 0:1. Хий-Чан Хуан изведе домакините напред в резултата още в 7-ата минута.

Десет минути след подновяването на играта Коди Гакпо изравни резултата, след като получи отличен пас от Мохамед Салах. Египтянинът отново блесна с асистенция в 85-ата минута, когато Андрю Робъртсън направи пълен обрат в полза на Ливърпул. В последната минута на срещата футболистите на Юрген Клоп стигнаха и до трети гол, след като Уго Буено отклони удар на Харви Елиът в собствената си мрежа.