Реал Мадрид победи Наполи в зрелище

3:2 за "кралете"

Реал Мадрид победи Наполи в зрелище - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

Реал Мадрид победи Наполи с 3:2 като гост в мач от група С на Шампионска лига. Двата тима изиграха зрелищен двубой на "Диего Армандо Марадона", в който Лео Йостигор откри резултата в 19-ата минута. "Кралете" направиха бърз обрат, след като в 27-ата минута Винисиус изравни, а седем по-късно Джъд Белингам вкара за 1:2. В началото на втората част Пьотр Желински изравни от дузпа, а в 79-ата минута Алекс Мерет си вкара злощастен автогол. Реал събра шест точки и е лидер във временното класиране, докато Наполи има три точки. И Брага има 3 точки. Унион е с 0.