• раутлидж-
  • фа къп

Суонзи изхвърли Червените дяволи от турнира за ФА Къп

Нов резил за Манчестър Юнайтед - 1
Манчестър Юнайтед разочарова за пореден път през този сезон феновете на своя стадион "Олд Трафорд" след като загуби с 1:2 от Суонзи и отпадна от турнира за Купата на Англия.

Гостите стигнаха до победата с драматичен гол в 90-та минута на Вилфред Бони. До него обаче се стигна след като малко по-рано влезлият като резерва Фабио си изкара ненужен червен картон с безумно влизане срещу съперник.

Преди това "Червените дяволи" имаха инициативата. Те имаха малшанса да допуснат ранен гол в 11-та минута, когато Уейн Раутлидж откри резултата с техничен прехвърлящ удар над Андрес Линдегар. Почти веднага обаче Хавиер Ернандес изравни с хубав удар от воле след центриране на Алекс Бютнер.

Също както и срещу Тотнъм тимът на Дейвид Мойс доминираше, но така и не създаде чисти голови положения и накрая това му костваше загубата.