Драма на "Анфийлд", Ливърпул се изпоти, но...

Поведе в Англия

Драма на "Анфийлд", Ливърпул се изпоти, но... - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

Ливърпул спечели с 3:1 домакинството си на Шефийлд Юнайтед във Висшата лига. Успехът, който върна "червените" на върха във временното класиране обаче не дойде никак лесно.

След като поведоха, домакините инкасираха автогол на Конър Брадли (58'), който сериозно върна напрежението на "Анфийлд". В 77-ата минута на срещата обаче, на сцената се появи Алексис Мак Алистър, който реализира един от головете на сезона във ВЛ.

Халфът отправи страховит шут от дистанция, който едва не скъса мрежата на противниковата врата. Годи Гакпо оформи 3:1 в последната минута. Иначе Нунес откри в 17-ата.

Ливърпул има 2 точки повече от Арсенал и 3 от Манчестър Сити.