• португалия

Той се разписа при загубата на неговия отбор Визела

Ангел Бастунов с първи гол в Португалия  - 1
Снимка: YouTube

Бившият футболист на Хебър Пазарджик Ангел Бастунов отбеляза своя дебютен гол във второто ниво на португалския футбол. Той се разписа при загубата на неговия отбор Визела с 1:2 от Тореензе в мач от четвъртия кръг на Лига Португал 2, пише ДСпорт.

Това е трета поредна загуба за тима на Визела в шампионата.

Бастунов изигра пълни 90 минути. Той вкара с глава 61-ата минута, за да изравни резултата – 1:1.

Преди това Мануел Позо бе открил за гостите, а в даденото от съдията продължение Вандо Феликс донесе успеха на Тореензе.

Визела се намира на дванадесето място в класирането с 3 точки.