25 Май, 2015 11:36 13 067 9

Автономен подвижен дом или перфектната каравана

  • pioneers festival-
  • ecocapsule-
  • nice architects


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Ачо

    2 0 Отговор
    Наистина е перфектната каравана
  • 2 май не е

    3 0 Отговор
    Перфектна, перфектна, ама е само за един човек. Каравана за самотници...

    Коментиран от #4

  • 3 дядо Сиджимко

    2 2 Отговор
    Това яйце му трябва винаги кран за поставяне. Да видим как ще дойде кран на тая скала.А как ще сготвиш вътре,или както е свикнал "западняка",само на консерви.Приятно пържене на рибата дето си хванал.
  • 4 я съм от село

    1 0 Отговор

    До коментар #2 от "май не е":

    ми ша си вземат две да стават за двама таман няма да се карат
  • 5 Тодор

    1 0 Отговор
    Нищо ново!Моята каравана е много по-удобна ,имам соларен панел.Няма само ветрогенератор,но не е проблем да сложа.Нищо перфектно не виждам!Дори е малка и неудобна!
  • 6 фИкУсА

    1 0 Отговор
    Идеално място да се затвори човек с някой девойка вътре за една седмица ъъъ къде казахте че е тоалетната ..???

    Коментиран от #7

  • 7 CaMyPau

    0 0 Отговор

    До коментар #6 от "фИкУсА":

    Фикус баце... Кенеф няма. Всичко се преработва в безплатна манджа.. Да нема загуби. Якаш и после папкаш и после пак акаш.. Перпетум мобиле..
  • 8 хххх

    0 0 Отговор
    .аси грозното нещо .. кое е новото

    и на каравана от 70те години може д аси направиш слунчев панел и ветрогенератор ..

    поне нормалните каравани са по просторни и не с аизвити като яице да трябва да ходиш приклекнал хахахаха
  • 9 ееее

    0 0 Отговор
    и да я местиш трябва да си извикаш платформа хахах .аси назадничевата идея и некомпактност и мобилност