Стивън Хокинг
Геният на нашето време се колебае между историята за терминаторите и нуждата от роботи в домакинството
“ Развитието на изкуствения интелект може да се окаже най-опасното или най-полезното нещо за човечеството. Все още не знаем какъв ще бъде сценарият „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Nev
Коментиран от #2
07:27 13.06.2015
2 Гост
До коментар #1 от "Nev":
Хайде не се излагай - тази кола вади от почти същата кубатура 3 пъти по-голяма мощност, в сравнение със смешната Тойота!11:05 13.06.2015
3 Onia
Коментиран от #6
15:55 13.06.2015
4 ккк
21:54 13.06.2015
5 Onia
04:27 14.06.2015
6 Гост
До коментар #3 от "Onia":
Пич, аз не харесвам изобщо Ауди, но Тойота правят далеч по-слаби коли от тях! Кое иновативно е измислено от Тойота - куатрото ли, лазерните фарове ли, нощното виждане ли, въздушните възглавници ли, въздушното окачване ли, ABS ли?Много мразя хората харесващи японските автомобили, които се опитват да им предават някакви митологични свойства, без грам покритие!
Харесвам и японските автомобили, но поне съм реалист и знам къде им е мястото, а то е далеч след немските и английски!
20:15 14.06.2015
7 незнайко
Коментиран от #8
10:12 15.06.2015
8 Гост
До коментар #7 от "незнайко":
И от кога са измислени тези трифазни двигатели? Ти изобщо знаеш ли, че са на повече от 100 години?Все едно да кажеш, че изстрелването на нов спътник не е нищо ново, защото спътници се изстрелват отдавна!
Аман от лаици!!!
Коментиран от #9
13:43 15.06.2015
9 незнайко
До коментар #8 от "Гост":
В цитираните от теб двигатели измислени преди 100 години няма МАГНИТИ. Чети какво съм написал преди да обиждаш. Може и да не си виждал такива.Коментиран от #10
17:21 15.06.2015
10 Гост
До коментар #9 от "незнайко":
Защо продължаваш да се излагаш? Във всеки ел. двигател има постоянни магнити!!! Това, че не са от NdFeB не означава, че не са постоянни магнити!И не те обиждам, а те карам да седнеш и да попрочетеш малко :)
19:08 15.06.2015