Стивън Хокинг
Геният на нашето време се колебае между историята за терминаторите и нуждата от роботи в домакинството
“ Развитието на изкуствения интелект може да се окаже най-опасното или най-полезното нещо за човечеството. Все още не знаем какъв ще бъде сценарият „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Go Go
Коментиран от #2
15:46 13.03.2017
2 Ото
До коментар #1 от "Go Go":
Именно това е полезен кемпер... Идеятан а кемпера е спален вагон, с удобства и багаж, за излети и преспивания където замръкнеш. А повечето каравани по глезените и луксозни варианти не могат мина в тундрата или дебели снегове и калотии. Това обаче е твърде проходимо. Това наистина е автомобил за пътуване и преспиване в сурови условия - далеч извън населени места и дори бензиностанции. С риск да те повторя ще кажа - това е кемпер. Румънците също направиха нещо подобно и на това и на Унимог, но акцента бе главно в проходимостта. Движи се с над 140-160 км в час по пресечен терен...ако може да скача по коловозите, нещо което не съм виждал, само четох статията. Аз лично се съмнявам да летиш с такава скорост по ямите.16:07 13.03.2017
3 Ото
16:14 13.03.2017
4 буби
16:16 13.03.2017
5 Бай Ставри от Централния
16:23 13.03.2017
6 гошо
Коментиран от #7, #8
16:24 13.03.2017
7 кроко
До коментар #6 от "гошо":
САШЕ, МНОГО СИ.......НАЛИ ЗНАЕШ ПРОДЪЛЖЕНИЕТО???само шасито 6х6 на този зетрос струва 90 хил евра без ДДС. А руското е 45 хил. Фургона с оборудването е отделно но не мисля че има някакви франпанти разлики между това и руското. Всеки може да си сложи допълнителни екстри, а немската цена пак ще е двойна на руската. Само американците правят яки мобилни домове дето стените се мърдат и се разширява, ама тук говорим за кемпреи с висока проходимост, не мобилни домове.
И накрая, руското е с лебедка и помпене на гумите, неща за които ще трябва да платиш сигурно още 10-20 хил евро на мерцедес ако ги искаш.
Коментиран от #16
17:01 13.03.2017
8 pavel
До коментар #6 от "гошо":
Нека да видим какво могат Bulgari17:48 13.03.2017
9 Гост
18:47 13.03.2017
10 Vasik Atanasova
И МУ СТАВА ЯСНО
ЯКО И ПРОХОДИМА
НЯМА ДРУГА ТАКАВА МАШИНА
НО ЛУКС НИКАКЪВ
ШЕФА ИМАШЕ ИТАЛИНСКИ КЕМПЛЕР CARTHAGO
СУПЕР ЛУКС КОЖА И ДЪРВО
КАТО ЯХТА Е НАПРАВЕН
С 3 СПАЛНИ
Коментиран от #12
19:20 13.03.2017
11 въх
То това и чукчи няма да го харесат.
19:27 13.03.2017
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 ussr
20:32 13.03.2017
14 6666
21:00 13.03.2017
15 тука е така
21:58 13.03.2017
16 тука е така
До коментар #7 от "кроко":
Руско зомби си ти,което руска стока няма да си купи никога,което Лада не желае и да вижда на картинка,ама говори колко било хубаво руското.22:00 13.03.2017
17 язе
22:51 13.03.2017
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Габо
10:03 14.03.2017
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 Сибирь
Камионът гори 40/10 и се счита за един от най-здравите и проходими в светът! Няма друг такъв !
06:32 15.03.2017
22 Олеле
15:10 15.03.2017
23 Варна
Иначе предвид 30на годишният ми опит зад волана мога да твърдя, че който иска да прави проходим автомобил да ходи да го тества в тайгата.
Не случайно Камаз е хегемон от години в международните ралита
Коментиран от #24
20:11 17.03.2017
24 mitko karatista
До коментар #23 от "Варна":
Камаз отдавна не са руски!12:09 19.03.2017