1 Ноември, 2015 20:11 1 290 0

Среща Камерън – Путин

  • камерън-
  • путин-
  • среща-
  • г20

Британският премиер Дейвид Камерън се надява да се срещне с руския президент Владимир Путин на срещата на Г20 в Турция през този месец. Такова предложение е направил британският премиер в телефонен разговор с Путин.

„Руският президент благодари на министър-председателят за телефонният разговор. И двамата заявиха, че се надяват да се видят на срещата на Г20, която ще се проведе по-късно този месец в Турция” се казва в съобщение от пресслужбата на британският премиер.

Камерън също така изказа своите съболезнования във връзка с вчерашната самолетна катастрофа над Синай, при която загинаха 217 руски граждани и 7-членен екипаж в полет от Шарм ел Шейх до Санкт Петербург.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА