22 Февруари, 2016 07:44 1 987 8

Не искам друг президент... (видео)

  • барак обама-
  • президент-
  • момиче-
  • плаче-
  • сащ

Барак Обама утеши малко момиче, което не може да приеме факта, че той трябва да си отиде


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Кольо

    1 2 Отговор
    Цигане
  • 2 да вай

    1 1 Отговор
    Носърче
  • 3 пфффф

    1 1 Отговор
    ХАХАХХАХАХ, етсествено че църното нема да иска друго освен църно.
  • 4 theJack

    1 1 Отговор
    Утре всички да си сменят снимката във ФБ с "Je suis Obama" ....
  • 5 стратокастър

    2 1 Отговор
    Е ,едно дете плаче за Обама-не е кой знае какво!Я си представете че стане нещо с Путин или Ким Чен Ир -всички в държававите им ще трябва да плачат а тия които не плачат ще ги оплачат и опеят!

    Коментиран от #6, #7

  • 6 Toko

    1 2 Отговор

    До коментар #5 от "стратокастър":

    То и тук с Тиквата не е по-различно

    Коментиран от #8

  • 7 Toko

    1 2 Отговор

    До коментар #5 от "стратокастър":

    Иначе маймунката е отдавна време да си ходи!
  • 8 стратокастър

    1 0 Отговор

    До коментар #6 от "Toko":

    Не знам за кой казваш" и тук с Тиквата не е по-различно "но в България след като се освободихме от руско робство ,има мандатност и никой не е променял котституцията с цел да се задържи накой и друг мандат във власта!Това е характерно за по-изостаналите страни в които има останки от феодални порядки!