Джордж Р. Р. Мартин
Американският писател коментира президентските избори в САЩ
“ Не е нужно да харесвате Хилари. Не е нужно да слушате какво Хилари казва за Тръмп. Просто слушайте Тръмп. Ако го сторите и все още обмисляте дали да гласувате за него... е... тогава... „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 БуМ
Коментиран от #2
19:53 21.09.2017
2 Моамар
До коментар #1 от "БуМ":
Можеш да цъкнеш името в интернет и да научиш всички подробности, със сигурност ще ти е по-интересно да киснеш пред блока с лумпените ;)20:09 21.09.2017
3 Eee
Така че тази новина се чесли към фалшивите отново.
Коментиран от #6
20:25 21.09.2017
4 И колко
там и грозната си мутра не е взела :D
Коментиран от #5
21:05 21.09.2017
5 Пазарен Либерализатор™
До коментар #4 от "И колко":
Нищо не е взела в гроба, оставила е всичко на деца, внуци и пра-внуци, осигурила е поколения напред. Това е буржоазията, основен враг на комунизма.Коментиран от #9
22:06 21.09.2017
6 Бесен Язовец
До коментар #3 от "Eee":
Ииииии аз я знам Ц.Бориславоваааа22:14 21.09.2017
7 Gosho
Коментиран от #8
22:17 21.09.2017
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 ха ха ха
До коментар #5 от "Пазарен Либерализатор™":
Ма и тия ши умиргат22:34 21.09.2017
10 Калина
16:20 22.09.2017