ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
в турция се води воина .за съжаление тва дето се случва бе очаквано и предупреждавах местните фенове на ердоган ,че трябва да го очакват.които сее вятър жъне бури и турския народ ще плати за агресивността и аругантността на диктатора си.
Това е поредният атентат от страната на кюрдите . Времето на Ердоган изтича бавно, но сигурно защото ще бъде убит от свойте приближени а Турция ще се разпадне на три части. Да живее Велик Кюрдистан!
Ердоган да не Кадафи маумници че да баде убит от свойте бля бля. Мн фантазии мн филми гледате турския народ стой зад Ердоган особено ако става дума за война пак за кюрдите да не говорим трепят ги като кучета в пештерите са крият и. От там ги вадят Турция целия свят не успя да ги раздели сега някакви циганчета ли ше могат мислете преди да пишете безсмислици или гледайте филма Чанак кале ше разберете за костава дума още нищо незнаете за турците какви технолиги имат пак за бг да не говорим имате един истребител бойко като му сварши мандата ше го варне за скраб а за сички който подкрепят кюрдите ше им кажа едно и вас ше ва истрепим мишки каде летите вие вобще ????
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Мустафа
22:20 09.11.2018
2 hmhmhm
22:25 09.11.2018
3 Джигит
Коментиран от #4
22:28 09.11.2018
4 Наско
До коментар #3 от "Джигит":
Те кюрдите от 50 години трепят фесове пък сега ще го закършат защото някоя блейка е изтървала боеприпас и са фръкнали дестина чалми.Коментиран от #8, #22
23:31 09.11.2018
5 турски геноцид
23:38 09.11.2018
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Хасан
06:13 10.11.2018
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Нахлуз на Yavuz
До коментар #8 от "Хасан":
В тъпата турция това е ежедневие ,но има цензура ,явно взрива е бил доста голям и не може да се скрие.Коментиран от #11, #21
07:50 10.11.2018
10 касапина
07:54 10.11.2018
11 Хасан
До коментар #9 от "Нахлуз на Yavuz":
В България нямаше ли взровеве в оръжейните заводи???08:58 10.11.2018
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 гост
09:39 10.11.2018
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Оф бе
10:54 10.11.2018
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 стоян георгиев
13:47 10.11.2018
20 Чилбер
14:31 10.11.2018
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Baluci
Коментиран от #24
18:46 10.11.2018
24 Шабиха
До коментар #23 от "Baluci":
Ей, ибрико прост турски, неграмотен. Кажи къде си отворко, да те посетя, че и жена ти да се зарадва.09:10 12.11.2018