Доставките на оръжия за Украйна създават опасност за европейската сигурност, заяви днес Кремъл, след като британската министърка на външните работи Лиз Тръс отправи нов призив на Киев да бъдат доставяни още тежки оръжия, предаде Франс прес.
"Тази тенденция Украйна да бъде наводнявана с оръжия, и то с тежки оръжия, застрашава сигурността на континента и провокира нестабилност", каза пред журналисти говорителят на Кремъл, Дмитрий Песков.
Британската външна министърка заяви вчера, че на Украйна трябва да бъдат доставяни още тежки оръжия и самолети, като подчерта, че сега е времето да бъде проявена смелост в борбата с Русия, която нахлу в Украйна на 24 февруари.
"Тежки оръжия, танкове, самолети - трябва да се поровим в складовете си, да ускорим производството, трябва да направим това", призова Лиз Тръс, предава БТА.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 честен ционист
14:23 28.04.2022
2 и най-вече
Коментиран от #14
14:23 28.04.2022
3 Тошо
14:23 28.04.2022
4 дааа
14:24 28.04.2022
5 Пес
Коментиран от #15
14:25 28.04.2022
6 Примати
14:25 28.04.2022
7 Искам
14:25 28.04.2022
8 Хаха да
14:26 28.04.2022
9 pepy
Европеската сигурност беше застрашена ЕДИНСТВЕННО от Кремъл на 24.02.2022 год....
14:26 28.04.2022
10 Щом и партията на гълъбите
Коментиран от #13, #20
14:26 28.04.2022
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Грульо
Кат некви клошари ще ровят за вехтории, а за производството требват пАри, ама вече нема авоари. :D
14:29 28.04.2022
13 pepy
До коментар #10 от "Щом и партията на гълъбите":
Гълъби в Кремъл не виреят...Коментиран от #23
14:29 28.04.2022
14 Каква армия
До коментар #2 от "и най-вече":
Вижда се колко са слаби Затова почват с заплахите А НАТО не е изгорило един литър гориво Ако ги почне точно за 24 часа ще останат само ватенки и празни бутилкиКоментиран от #16, #17, #30, #57
14:29 28.04.2022
15 ЮГОСЛАВИЯ ЛИ ИМАШ
До коментар #5 от "Пес":
ПРЕДВИД ИЛИ ИРАК?14:29 28.04.2022
16 От къде се вижда
До коментар #14 от "Каква армия":
колко са слаби? Айде нато да ги почва, ама нещо не виждам натовска армия, няма такава?! Явно ти си по-запознат, обясни!14:31 28.04.2022
17 Грульо
До коментар #14 от "Каква армия":
Е как, бе, да не им пратиха танкове без бензин? :DКоментиран от #29
14:31 28.04.2022
18 Адолф
Коментиран от #22
14:31 28.04.2022
19 Климент Александрийски
Сляпото подчинение, не изисква нито ум, нито сърце.
Правилната дума за такива хора, навярно е родоотстъпници.
14:33 28.04.2022
20 Що не посегнат
До коментар #10 от "Щом и партията на гълъбите":
на Полша?М?Коментиран от #24, #25
14:33 28.04.2022
21 Всички
Коментиран от #37
14:33 28.04.2022
22 Ти от гробищата
До коментар #18 от "Адолф":
ли пишеш? Нали те видяхме 1940 г. кви ги свърши.14:33 28.04.2022
23 Но затова
До коментар #13 от "pepy":
в Киев виреят гълъбици като люсинка подполковник арестович!14:35 28.04.2022
24 Нещо не ви стиска
До коментар #20 от "Що не посегнат":
на натовските смелчаци да решите въпроса с Русия? Нали сте големи ербапи? Май сте забравили 1939г?14:37 28.04.2022
25 Май не си наясно кой ще възстановява
До коментар #20 от "Що не посегнат":
бившата територия украйна? Всички тарикати, които помагат на дрогирания шут.14:39 28.04.2022
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Ще ви плащаме за газ
14:41 28.04.2022
28 докога
14:42 28.04.2022
29 Нато
До коментар #17 от "Грульо":
Е е сила от друго измерение Това че си пратиха старата изгнила техника И пак тя се показа че е по добра от руската какво ти говори И НАТО не се намеси с това само си чисти складовете14:43 28.04.2022
30 SCH JVLIVS II
До коментар #14 от "Каква армия":
И ти ли си от отбора на наивните като платената украинска специалистка по геополитика на Зелински, Alla Poedie вчера беше гост в TPMP и наприказва куп лъжи и фантазия беше освирена от публиката и хората в шоуто .Та дамата каза Путин блъфира, Русия няма нищо всичките и пари са в имоти и яхти в чужбина ...още много глупости и не я е страх 🥴 руснаците били никой!Стига глупости изморихме се от интригата на Украйна искам мир в Европа и да си гледаме децата ,живота и работата в свободни държави.Без инфлация и анархия толкова ли е трудно?14:44 28.04.2022
31 Кой се вълнува от безопасност
Коментиран от #35
14:46 28.04.2022
32 Въпрос
14:46 28.04.2022
33 Както обикновено
14:47 28.04.2022
34 Киро Теслата
14:50 28.04.2022
35 Тъй де
До коментар #31 от "Кой се вълнува от безопасност":
АКО НЯКОЯ ДЪРЖАВА НАПАДНЕ РУСИЯ ТО...РУСИЯ НАЙ-ДОБРЕ ДА СЕ ПРЕДАДЕ ЗА ДА НЕ СЕ СЪЗДАВА "СИГУРНОСТТА НА КОНТИНЕНТА" И ЗА ДА НЕ ЗАГИВАТ РУСКИ ПИЯНДУРИ!.НЪЛ ..ТЪЙ?😂
14:54 28.04.2022
36 Русия враг №1 на България
Коментиран от #59
14:55 28.04.2022
37 Климент Александрийски
До коментар #21 от "Всички":
За какви "левове" говорите, нали тези на които служите искат да се откажем от националната си валута, над която имаме поне някакъв контрол, за да могат да ни печатат евра, колкото си поискат.14:55 28.04.2022
38 кимченуй
Континента : Франция, Германия, Англия, Италия, Турция ... още да изреждам ли?
Мислиш ли че Русия може да им се опълчи и ако да с какво точно оръжие, как и кога?!?
Затворете си накрая устите и мислете как да излезете сухи от водата, че доста се понамокрихте вече и търпението на останалия свят, започва леко по-леко да се изчерпва!
Коментиран от #58
14:57 28.04.2022
39 А Руската
14:57 28.04.2022
40 Параноик
14:57 28.04.2022
41 Фон клайст
14:58 28.04.2022
42 Песков
Коментиран от #43, #46
15:02 28.04.2022
43 Например
До коментар #42 от "Песков":
Сърбия. По-добре са от нас.Коментиран от #52, #56
15:03 28.04.2022
44 Империята на злото и лъжата
15:05 28.04.2022
45 Защо бе, Песков
15:05 28.04.2022
46 сиско
До коментар #42 от "Песков":
Никой не е прокопсал - само олигарсите близо до Путин и Лавров, само те са добре и прокопсали!Обикновените хора там нямат нищо и живеят мега зле... като крепостни селяни!
15:05 28.04.2022
47 ПЕСков
Така загубихте огромен процент от малкото и без друго вече останали ваши поддръжници тук в България!
Голяма част от русофилите ви намразиха след този ви показен и безумен акт!
15:07 28.04.2022
48 mi6osp
Така САЩ си гарантираха възможността да подпалят война в Европа, където е техен основен икономически конкурент.
Сега, когато войната в Европа е факт, САЩ упорито бутат европейските държави да снабдяват Украйна с оръжие. Целта е повече от ясна, защото досега в историята на човечеството няма война, която е прекратена чрез доставки на оръжие.
Такава политика само ожесточава и продължава войната.
Което е целта на САЩ .
Коментиран от #55, #61
15:07 28.04.2022
49 АЛКОХОЛ'ИЗИРАНАТА-ДРУ'САЛКА ПЕСАКО
НЕМА ВЕЧЕ... САЩ, МОНАКО И ПАРИЖ-- СЕГА ЩЕ ТУШКА ЦЪРВУЛИТЕ В КАМЧАТКА И СИБИР!😂
15:08 28.04.2022
50 Никой
Коментиран от #51
15:08 28.04.2022
51 въпрос
До коментар #50 от "Никой":
Е как ще живеят в радиационна среда :) и колко, месец - два след като излязат от бункерите :)))Някои елементи имат разпад хилядолетия! Интересно ми е да видя, как биха живяли дълго после ....
15:10 28.04.2022
52 Сърбин
До коментар #43 от "Например":
Заплатите в Белград и София почти същите, а цените двойни в Сърбия.Коментиран от #54
15:10 28.04.2022
53 бат рамбо
Очевидно според тоя руски орк само Русия има правото на окупира и бомбандира, само тя има право да убива и да решава , кой какъв е!?
15:12 28.04.2022
54 бат рамбо
До коментар #52 от "Сърбин":
Брато, значи в Сърбия е по-зле, така ли?15:13 28.04.2022
55 НЕ ,БЕ Г-ЕЙ
До коментар #48 от "mi6osp":
УКРАЙНА "СТАНА"..."НАЦИСТКА" (Макар,че не са НАЦИОНАЛ-СОЦИАЛИСТИ)...ЕДВА КОГАТО СЕ ОТКАЗАХА ДОБРОВОЛНО ОТ .1600 ЯДРЕНИ БОЙНИ ГЛАВИ!😂ДО ТОГАВА БЯХА.."БРАТЯ " И ПУТЯ ПЪЛЗЕШЕ КАТО.. ГЛИСТ !😂
А СЕГА СЕ ПРЕДСТАВЯ КАТО.."МАЖ"!😂
ЦВЛ СВЯТ ЗНАЕ И ВИЖДА,ЧЕ Е ИМПОТЕНТЕН СПАРУЖЛЯК, ХИПОФИЗ С МОНГОЛО-АЗИАТСКИ.. СУРАТ!
😂
Коментиран от #62
15:14 28.04.2022
56 Кое им е по-добрето?
До коментар #43 от "Например":
Визи за навсякъде и желязна завеса.Работих с ддин сърбин на морето,избяга в Литва.Стига глупости.Минах границста със Сърбия,граничара ме прерови целия,умре от яд че пътувам за чужбина .15:14 28.04.2022
57 иванушка
До коментар #14 от "Каква армия":
абе глупаккк ако ги почне нато имаш 2 часа живот още как може да има толкова елементарни същества като тебКоментиран от #64
15:15 28.04.2022
58 SCH JVLIVS II
До коментар #38 от "кимченуй":
За Франция не съм сигурна може да обърне палачинката до този момент Макрон е пасивен ,утре може да се промени не знам .Но във Франция, Русия печели повече симпатия със всеки изминал ден вече и в предаванията се усеща нетърпимост към украински говорители. ФРАНЦИЯ не обичат САЩ и Англия -Наполеон,Шарл дьо Гол.. обаче към Русия им са други чувствата прочети малко френска история15:15 28.04.2022
59 Климент Александрийски
До коментар #36 от "Русия враг №1 на България":
Вие, явно не сте гледали клипове на азов-ците, в които сами са заснемали зверствата си .Руснаците, водят изключително внимателно, тази операция в градските райони, затова дават много жертви.
Коментиран от #72
15:18 28.04.2022
60 Никой
15:25 28.04.2022
61 История
До коментар #48 от "mi6osp":
Русия не е СССР, украинците са дали дори по- голям принос за победата над Германия от самите руснаци. Най-добрия летец изтребител на СССР е украинец, Кожедуб, най - добата съветска снайперистка Павличенко също е украинка, най- награждаваните съветски войници са украинците. Най- много жертви на глава от населението са дали Казахстан, Беларус и Узбекистан. От къде на къде Русия ще има претенции за победа над Германия във ВСВ,а останалите републики да нямат?Коментиран от #66
15:25 28.04.2022
62 mi6osp
До коментар #55 от "НЕ ,БЕ Г-ЕЙ":
Незнанието е вила.Украйна никога не е имала свои ядрени оръжия и не се е отказвала доброволно от ядрени оръжия.
При разпадането на СССР , три ядрени държави- САЩ, Франция и Британия поставиха като условие цялото ядрено оръжие на СССР да бъде в наследника Русия , за да не нараства броят на ядрените държави в света.
Коментиран от #63, #65
15:26 28.04.2022
63 mi6osp
До коментар #62 от "mi6osp":
Незнанието е вила. да се чете Незнанието е сила.15:30 28.04.2022
64 Тебе страх ли те е
До коментар #57 от "иванушка":
Мен Не15:30 28.04.2022
65 Балалайка
До коментар #62 от "mi6osp":
Силозите от балистичните ракети още стоят в Украйна! Не е лошо да прегледал историята преди да плямпаш простотии.Русия се ангажира да бъде "гарант" за целостта и суверенитета на Украйна. Както и подялбата на ВМФ. Едва тогава Украйна предаде ядрените оръжия и установки!
Човека е напълно прав, Путкин заслужи името си "ХУЙЛО" защото е обратен и нищожество
Коментиран от #68
15:34 28.04.2022
66 mi6osp
До коментар #61 от "История":
Ъхъ.Само че Украйна е съветската република, дала най голям брой войници, воювали срещу СССР за Хитлер.
15:34 28.04.2022
67 Васил
15:37 28.04.2022
68 mi6osp
До коментар #65 от "Балалайка":
Силози има и в Казахстан, но ядрените оръжия са били на СССР и останаха за наследника Русия .Впрочем, Русия наследи и съветските имоти в чужбина, но и дълговете на СССР.
15:38 28.04.2022
69 Дядо ви КуРтИ от СеЛо ПипЕрКоВо...
15:46 28.04.2022
70 Тъкмо обратното
15:53 28.04.2022
71 Иван
17:56 28.04.2022
72 Този коментар е премахнат от модератор.
73 иво
20:14 28.04.2022