Мощни експлозии отекнаха тази вечер на различна места в Украйна - в градовете Лвов и Днепър, а също в Киевска и Кировградска област, съобщи УНИАН.
Кметът на Лвов Андрий Садови потвърди, че в западния украински град е имало взривове, и призова местните жители да останат в укритията. След това той съобщи за прекъсвания на електроснабдяването по места.
"По предварителна информация са нанесени ракетни удари по Лвовска област", каза ръководителят на Лвовската областна военна администрация Максим Козицки. Той също призова хората да останат в укритията.
Местни жители съобщиха за пет експлозии.
В град Днепър, на изток, са отекнали най-малко три взрива, казаха очевидци.
В социалните мрежи има съобщения за експлозии на десния бряг на река Днепър в Киевска област.
В Кировградска област, Централна Украйна, е паднала руска ракета, заяви представител на местните власти.
В социалните мрежи се съобщава за прелетяла ракета над западната Тернополска област.
Две ракети са били свалени над град Виница, на 200 километра югозападно от Киев, каза съветникът в украинското министерство на вътрешните работи Антон Херашченко.
Редица влакове в Украйна ще се движат със закъснение заради руски обстрел по гари, съобщи националната железопътна компания.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Верно ли
Коментиран от #9, #49
22:21 03.05.2022
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Д р Вирхов
Коментиран от #20, #25, #83
22:21 03.05.2022
5 Дадоха
Коментиран от #14
22:22 03.05.2022
6 Бацат
Коментиран от #48
22:22 03.05.2022
7 кнаус 485
Коментиран от #62
22:22 03.05.2022
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 SCH JVLIVS II
До коментар #2 от "Верно ли":
САЩ се погрижи 😁 чистката продължава22:23 03.05.2022
10 Чук и Гек
Коментиран от #27
22:25 03.05.2022
11 ЕДИН САТАНИСТ ПО МАЛКО
ГЛАВНИЯТ САТАНИСТ НА ХАЗАРСКИЯ ХАГАНАТ МАЙКЪЛ АКИНО-СИЛИ НА САЩ ЗА СПЕЦИАЛНИ ОПЕРАЦИИ
22:25 03.05.2022
12 Сирка глобус
Коментиран от #24
22:25 03.05.2022
13 АЗИАТСКИ ВАРВАРИ !
22:26 03.05.2022
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 DEUTSCHE WEHRMACHT
22:27 03.05.2022
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 путин лавров
22:28 03.05.2022
18 580 ОР'КИ - МОРПЕХИ СА..УТИЛИЗИРАНИ
АЗОВ ГИ ПОПИЛЯ.
РУШЛЯМЦИТЕ СА ПРЕД КАПИТУЛАЦИЯ
Коментиран от #39
22:28 03.05.2022
19 да питам
Коментиран от #29
22:28 03.05.2022
20 Д р Вирхов
До коментар #4 от "Д р Вирхов":
Да не вземе пък да е бременен,ей?!22:29 03.05.2022
21 ИДВА
До коментар #14 от "Хахахаха":
по кенефния канал идва. ХАХАХАХАХАХАХАХАХ22:29 03.05.2022
22 Параатлантик
22:30 03.05.2022
23 ОНЯ СПА'РУЖЕ'Н МР'ЪШ'ЛЯК - ПАРК'ИН'СОНА
22:32 03.05.2022
24 Чук и Гек
До коментар #12 от "Сирка глобус":
От КНР по програмата 贷款-租金 /Dàikuǎn-zūjīn/ ! Освен това в тайгата при риболов са открити 3 склада с ракети от съветско време и забравени там в резултат на пословичната руска немарливост и социалистическа безстопанственост!22:32 03.05.2022
25 Не бе не пробва оръжие
До коментар #4 от "Д р Вирхов":
чака да лоботомират изгнилия мозък на джо деменцията и да му сложат по-пресен и след това ще се оперира.Коментиран от #42
22:32 03.05.2022
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 😄😄😄
До коментар #10 от "Чук и Гек":
Спече ти се курешката, а😉До вчера скачахте, много сте силни вие НАЦИСТИТЕ тук 😆😆😆
Коментиран от #33
22:33 03.05.2022
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Сори
До коментар #28 от "Доколенков":
Публикувал🥃22:36 03.05.2022
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 Този коментар е премахнат от модератор.
34 Руснак 👲
Коментиран от #45
22:39 03.05.2022
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Hoho Boho
Примерно военен склад за кукуруз..
Коментиран от #40, #61
22:41 03.05.2022
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 деНАЦИфикация
22:42 03.05.2022
39 И кът се събуди?
До коментар #18 от "580 ОР'КИ - МОРПЕХИ СА..УТИЛИЗИРАНИ":
Беше ли мокро? Мама смени ли памперса?22:43 03.05.2022
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 мухаха
Коментиран от #43
22:44 03.05.2022
42 Д р Вирхов
До коментар #25 от "Не бе не пробва оръжие":
това ми харесва,питам само къде продават по пресни мозъци,хахахаКоментиран от #51
22:45 03.05.2022
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 ЗДРАВЕЙТЕ ЛИБЕРАСТСКИ ШИЗОФРЕНИЦИ!
Франциск поиска да се срещне с Путин, но Кремъл не желае да разговаря с него
Коментиран от #53
22:46 03.05.2022
45 Да го
До коментар #34 от "Руснак 👲":
Д...у ..ашшшКоментиран от #54
22:46 03.05.2022
46 Този коментар е премахнат от модератор.
47 Този коментар е премахнат от модератор.
48 Хаха
До коментар #6 от "Бацат":
Това звучи несериозно Има една скрап и тя е руска Дори всички го знаят22:48 03.05.2022
49 Този коментар е премахнат от модератор.
50 Кико Шприца
22:48 03.05.2022
51 Питай
До коментар #42 от "Д р Вирхов":
Хашим Тачи, Саакашвили и заместниците на чешката еврейка Мадлин олбрайт, която ги ръководеше всичките!22:49 03.05.2022
52 Нохчо ще ти
До коментар #40 от "Нохчо":
Поразя зад...к.аКоментиран от #65, #69
22:50 03.05.2022
53 То тя папата
До коментар #44 от "ЗДРАВЕЙТЕ ЛИБЕРАСТСКИ ШИЗОФРЕНИЦИ!":
требе да се покръсти в православието преди да разговаря с Императора.22:50 03.05.2022
54 Е що да
До коментар #45 от "Да го":
праим като теб?Коментиран от #57
22:50 03.05.2022
55 СЛАБА Русия
До коментар #3 от "ДОСТ":
СЛАВА УкрайнаКоментиран от #68
22:51 03.05.2022
56 Hoho Boho
Кремъл каза и показа в една компютърна симулация как може да унищожи и остъкли за три минути цяла Европа.
Но има хора, който му се радват и искат това да им се случи...
:))
Коментиран от #59, #60, #70
22:51 03.05.2022
57 Щото
До коментар #54 от "Е що да":
Си много добраКоментиран от #64
22:51 03.05.2022
58 Този коментар е премахнат от модератор.
59 Хаха да
До коментар #56 от "Hoho Boho":
Хаха Те иначе имат дървени глави но искат стъклени22:53 03.05.2022
60 Може
До коментар #56 от "Hoho Boho":
обаче нищо не може да надмине компютърната симулация от електрона игра за победата на укронацистите под Харков.22:53 03.05.2022
61 Ъъъъъ
До коментар #36 от "Hoho Boho":
не бъ! Праят фойерверки за простият запад и дум и няма парициииии! Пуф паф!22:54 03.05.2022
62 Iviviv
До коментар #7 от "кнаус 485":
Слава.22:54 03.05.2022
63 А50
22:55 03.05.2022
64 Този коментар е премахнат от модератор.
65 Нохчо
До коментар #52 от "Нохчо ще ти":
Тит так тик так тапа к22:55 03.05.2022
66 Из американските телевизионни новини
22:57 03.05.2022
67 Този коментар е премахнат от модератор.
68 Този коментар е премахнат от модератор.
69 Нохчо
До коментар #52 от "Нохчо ще ти":
На Курабията ще седнеш хахаха22:59 03.05.2022
70 SCH JVLIVS II
До коментар #56 от "Hoho Boho":
Пич да ти задам един риторичен въпрос -Кой си прави майтап с Русия ,кой започна да се рови къде не му е работа ....?Путин нещо проблем конфликт да беше направил в Европа от как е на власт освен сега проблема с Украйна ?Съжелявам дори и сега показват на цял свят какъв народ са Путин е сам в момента срещу НАТО и САЩ ,проповядва се русофобия за мен е равно на расизъм дори по лошо и всичката санкцияКоментиран от #74, #88
23:02 03.05.2022
71 Този коментар е премахнат от модератор.
72 Този коментар е премахнат от модератор.
73 Този коментар е премахнат от модератор.
74 Този коментар е премахнат от модератор.
75 Този коментар е премахнат от модератор.
76 Този коментар е премахнат от модератор.
77 ЗДРАВЕЙТЕ ЛИБЕРАСТСКИ ШИЗОФРЕНИЦИ!
До коментар #74 от "Абе ей":
На Путин му трябвала земя?! Ти да видиш! Я виж картата на света(ако можеш) и се информирай коя е най-голямата държава в света! Путин ясно и точно каза-НАТО вън от източния блок! Като не искате сами да си ходите, аз ще ви изхвърля, както подобава! А цвета на натовския генералитет се е заврял в дупките на Азовстал, щото там плажа е най-хубавия в целия свят.23:16 03.05.2022
78 Този коментар е премахнат от модератор.
79 Този коментар е премахнат от модератор.
80 Хahaha
Коментиран от #82
23:22 03.05.2022
81 Този коментар е премахнат от модератор.
82 Турчето беше в Киев
До коментар #80 от "Хahaha":
нали се разхождаха по улиците. А и да не са били там, много важно къде са.Коментиран от #87
23:24 03.05.2022
83 Хahaha
До коментар #4 от "Д р Вирхов":
Според мен мини ядрено оръжие с минимален, дори незначителен радиоактивен отпадък има и вече е използвано няколко пъти на няколко места по света (не в Русия). Никак не ми се вярва технологиите да са на нивото от 1945 г. На нивото на 1945 г. може да е Северна Корея и Иран, но не и САЩ, Русия, Китай, Израел... Само така си мисля разбира се.Коментиран от #89
23:26 03.05.2022
84 Хahaha
До коментар #14 от "Хахахаха":
другите канали сигуурно са телепортите от Стар Трек.23:28 03.05.2022
85 az #Контрапропаганда
За демилитаризацията се използват ракети "Калибър", "Х-101" и "Оникс"!
23:35 03.05.2022
86 Този коментар е премахнат от модератор.
87 Хahaha
До коментар #82 от "Турчето беше в Киев":
Те си знаят къде са ходили и къде са се рахождали, аз не знам, просто не вярвам, че са ходили в Киев. В доста градове извън България има улици, които спокойно могат да бъдат сбъркани със София.23:42 03.05.2022
88 Hoho Boho
До коментар #70 от "SCH JVLIVS II":
Приятел, какво ти пука за Путин?Ще те остъкли и тебе, и име мене...
а самият той, е путник...
23:43 03.05.2022
89 ким чен ун
До коментар #83 от "Хahaha":
Мисли си,така поне не пречиш никому! Жив и здрав !23:46 03.05.2022
90 Иванушка 🇷🇺
23:52 03.05.2022
91 Още може
23:59 03.05.2022
92 Матей
00:27 04.05.2022
93 Христо
Коментиран от #98
00:31 04.05.2022
94 Този коментар е премахнат от модератор.
95 Този коментар е премахнат от модератор.
96 Хahaha
01:30 04.05.2022
97 Този коментар е премахнат от модератор.
98 САРМАТ
До коментар #93 от "Христо":
Тия предатели са изпратили оръжие без гласуване.Не че ще помогне.07:02 04.05.2022
99 Този коментар е премахнат от модератор.