В небето над Москва се състоя репетиция на въздушната част на парада, който ще се проведе в Деня на победата. Подготовката за празника попадна в кадри, публикувани в канала на Telegram „Внимание, Москва“.
На кадрите се вижда как военни самолети прелитат над жилищни сгради в столицата. Самолетите оставят следа в небето под формата на бяло-синьо-червени цветове на руското знаме.
По-рано стана известно, че последната вечерна репетиция на парада в чест на 77-ата годишнина от Победата преди генералната репетиция ще се проведе в Москва на 4 май. В тази връзка беше затворено или блокирано движението на редица столични улици.
Поставете оценка:
Оценка 3.3 от 17 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 НА ГОЛ ТУПАН ПИЩОВИ
Даже в руския печат вече започнаха да пишат колко тежко е засегната местната икономика от санкциите, въведени заради войнат
Коментиран от #8, #18, #47
12:12 04.05.2022
3 ЩЕ НИ ЯДЕТЕ МАКАРИТЕ
Коментиран от #42
12:14 04.05.2022
4 kjl
Коментиран от #44
12:14 04.05.2022
5 ГРАД КОЗЛОДУЙ
Коментиран от #39
12:15 04.05.2022
6 ГРАД КОЗЛОДУЙ
Коментиран от #10, #45
12:16 04.05.2022
7 Hoho Boho
Коментиран от #41
12:17 04.05.2022
8 Въпросче
До коментар #2 от "НА ГОЛ ТУПАН ПИЩОВИ":
А защо нашите "свободни" медии не се безпокоят , че инфлацията в натовска България галопира ?12:17 04.05.2022
9 гост
Коментиран от #64
12:17 04.05.2022
10 хаххаха
До коментар #6 от "ГРАД КОЗЛОДУЙ":
путлер бая те е промил.Коментиран от #33, #68
12:18 04.05.2022
11 КРЪЖАТ ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪТ
12:18 04.05.2022
12 Българин
12:18 04.05.2022
13 Тиква американска
12:18 04.05.2022
14 Генерал Клатие
12:20 04.05.2022
15 НЕ СЕ ЗНАЕ
12:21 04.05.2022
16 а яяя
12:22 04.05.2022
17 ТИЯ САМОЛЕТИ ЩЕ ПАДНАТ
Коментиран от #20, #52
12:22 04.05.2022
18 гого
До коментар #2 от "НА ГОЛ ТУПАН ПИЩОВИ":
ауу тупана се сетил за Русия ,а в наша България няма инфлация всичко е ок .Те имат самолети а ние имаме чертежи НАТОВСКИ дори се съмнявам някой и тях да е виждал ,така че не знам на кой му е гол хахаххаахКоментиран от #30
12:22 04.05.2022
19 Боруна Лом
Коментиран от #22
12:22 04.05.2022
20 гого
До коментар #17 от "ТИЯ САМОЛЕТИ ЩЕ ПАДНАТ":
аха както и ти падаш нали скъпа12:23 04.05.2022
21 ПАРАДА НА ПРОСТОТИЯТА
Коментиран от #25, #26, #34
12:24 04.05.2022
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 9ти май
Коментиран от #27, #31
12:25 04.05.2022
24 ха ха
12:25 04.05.2022
25 иваило
До коментар #21 от "ПАРАДА НА ПРОСТОТИЯТА":
и в бг така парад на различните софия прайд нали скъпа12:26 04.05.2022
26 Ха ха ха ха ха
До коментар #21 от "ПАРАДА НА ПРОСТОТИЯТА":
Те пак имат квас и сухари, а ние и това нямаме...Коментиран от #36
12:26 04.05.2022
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 ТИЯ САМОЛЕТИ МОЖЕ ДА СА НА
Коментиран от #65
12:27 04.05.2022
29 те така е
Коментиран от #50, #54
12:27 04.05.2022
30 Пого
До коментар #18 от "гого":
важна е свободата санчо, важното е че не си крепостен селянин като рашките, иначе те не живеят по добре от нас напротив по зле са и липсата на западни стоки и продукти е голяма а цените са ТРОЙНИ защото липсват.Коментиран от #35
12:28 04.05.2022
31 михаилллл
До коментар #23 от "9ти май":
на 9 май яко над завода с натовските генерали който са там ама яко като за последно12:29 04.05.2022
32 ОБЕКТИВА СЕ СМЕЕ😀
12:29 04.05.2022
33 Муууу
До коментар #10 от "хаххаха":
А теб кой те проми? Херомустафата ли? Ми вземи се жигосай и подмии и тогава мучи!12:29 04.05.2022
34 папуняк
До коментар #21 от "ПАРАДА НА ПРОСТОТИЯТА":
Не знам дали ще се черпят със сухари , ама ти както върви ще минеш на царевичен качамак или мамалига .12:30 04.05.2022
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 ЩО БЕ
До коментар #26 от "Ха ха ха ха ха":
ВСЯКА ВЕЧЕР СЪМ НА КРЪЧМА СКАРИ РАКИИ И СЪМ СИ ДОБРЕ, ТИ ДА НЕ ЖИВЕЕШ РУСИЯ ЧЕ ПЛАЧЕШ, УТРЕ СЕ КАЧВАШ НА САМОЛЕТА КЕФ ТИ ИСПАНИЯ АНГЛИЯ ФРАНЦИЯ ОГРАНИЧЕНИЯ НЯМАШ, А РАШИСТИТЕ ЩЕ СИ СЕДЯТ ИЗОЛИРАНИ В ГЕТОТО.12:32 04.05.2022
37 !!!?
Коментиран от #55
12:33 04.05.2022
38 МУНЬО
До коментар #35 от "гого":
ТРИ ГОДИНИ В РУСИЯ МИ СТИГАТ , НИКОГА ПОВЕЧЕ В ТАЯ КОЧИНА НЯМА ДА ИДА .ПЪЛНА ОТВРАТ, НЕ ЗНАЕШ КАКВО Е ЗАД КЛАВИАТУРАТА Е ЛЕСНО ДА ПИШЕШ ТЪПОТИИ.12:35 04.05.2022
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 😂......
12:36 04.05.2022
41 Гьоринг
До коментар #7 от "Hoho Boho":
готви се мощен атентат на парада с байрактари,маскирани като су,му и миг 2912:37 04.05.2022
42 СЛАБА Русия
До коментар #3 от "ЩЕ НИ ЯДЕТЕ МАКАРИТЕ":
СЛАВА Украйна12:37 04.05.2022
43 На парада ще има жертви
Коментиран от #49
12:37 04.05.2022
44 Имат
До коментар #4 от "kjl":
Няколко ръжди и сега са. Ги изкарали хаха12:38 04.05.2022
45 СЛАБА РУСИЯ
До коментар #6 от "ГРАД КОЗЛОДУЙ":
ПУТИН СИ ОТИВА.12:38 04.05.2022
46 Примат с петолъчка
12:39 04.05.2022
47 Руски Ракети
До коментар #2 от "НА ГОЛ ТУПАН ПИЩОВИ":
С кодовото име Пияна Глава Залитат и падат където и когато си искат!НАТО не е виждало толкова модерно оръжие12:40 04.05.2022
48 Този коментар е премахнат от модератор.
49 Хаха
До коментар #43 от "На парада ще има жертви":
Да Руснаците един бойлер не можаха да направят без да се взривява А тръгнали да летят хаха12:41 04.05.2022
50 Този коментар е премахнат от модератор.
51 Дхлдг
Коментиран от #60
12:44 04.05.2022
52 Хаха
До коментар #17 от "ТИЯ САМОЛЕТИ ЩЕ ПАДНАТ":
Хаха да12:45 04.05.2022
53 Roze може
Коментиран от #58
12:49 04.05.2022
54 Рашка с чашка
До коментар #29 от "те така е":
Кой са победили руснаците сами? Победата над Германия се дължи на СССР, Великобритания и САЩ и още много други съюзници. Дори и жертвите с които толкова се хвалят че са дали, пак не са само техни. Между другото най- много жертви на глава от населението са дали Казахстан.Коментиран от #56, #63
12:49 04.05.2022
55 щурчо
До коментар #37 от "!!!?":
Друго си е западното възпитание .12:56 04.05.2022
56 само питам
До коментар #54 от "Рашка с чашка":
кога се включиха сащ ,великобритания и др ......12:57 04.05.2022
57 нснс
12:58 04.05.2022
58 Нешънъл Джиографик
До коментар #53 от "Roze може":
х о х ъ л и т е нищо не могат да метнат. скоро няма да ги има на картата.12:59 04.05.2022
59 Пацо
13:00 04.05.2022
60 само питам
До коментар #51 от "Дхлдг":
х о х ъ л и т е нали щяха да маршируват на Червения площад ? Приготвиха ли си бели знамена и терлици ?13:01 04.05.2022
61 Владимир Владимирович
13:21 04.05.2022
62 Радон Керанов
13:23 04.05.2022
63 бай Ставри
До коментар #54 от "Рашка с чашка":
Не бе чичко Сорос каза, че през ВСВ САЩ, Германия, Англия и Франция са победили лошите фашисти. А руснаците загубили войната. Да живее евро атлантическата справедливост и истина!13:26 04.05.2022
64 Ахмак
До коментар #9 от "гост":
хахаха браво -разсмя ме.И ти си клоун , като зеления!
13:31 04.05.2022
65 Дъбев
До коментар #28 от "ТИЯ САМОЛЕТИ МОЖЕ ДА СА НА":
Много си активен нещо - явно превода на шекели е пристигнал!давай , дерзай
13:35 04.05.2022
66 Парад на Позора
този въоръжен парад на 9 май в Москва в прослава на войната и насилието на руския фашизъм и агресията с убийства на беззащитни деца и жени в чужди суверенни държави предизвиква само погнуса, срам и отвращение...!!!
13:41 04.05.2022
67 номер2
13:45 04.05.2022
68 Българин
До коментар #10 от "хаххаха":
Той тоя Козлод уйкин е психично болен.Не му обръщай внимание.Съвсем сериозно!Човека не е вред с главата.13:46 04.05.2022
69 Развеселен
14:04 04.05.2022
70 r3v0lv3r
14:22 04.05.2022
71 Истината
14:26 04.05.2022
72 Този коментар е премахнат от модератор.
73 Предатели
14:33 04.05.2022
74 Киро тапака
14:39 04.05.2022
75 пиночет
16:35 04.05.2022