И тази нощ град Запорожие е бил подложен на нови ракетни атаки, съобщи ръководителят на областната администрация Олександър Старух.
"Окупаторите атакуваха регионалния център с ракети. Информацията за щетите и жертвите е в процес на уточняване. Прикрийте се в бомбоубежище!", пише той в канала си в Telegram, предупреждавайки за възможността от нови нападения.
При серия от удари в Запорожие на 9-10 октомври са загинали общо 16 души, съобщиха местните власти по-рано.
Поставете оценка:
Оценка 2.8 от 13 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Иван
08:09 12.10.2022
2 Иван
08:11 12.10.2022
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 ГОЛЯМ СМЯХ
Коментиран от #14
08:22 12.10.2022
6 Няма как да е, станало
08:23 12.10.2022
7 ГРАД КОЗЛОДУЙ
Коментиран от #12
08:23 12.10.2022
8 Ке се оправи работата
08:24 12.10.2022
9 А бе
08:27 12.10.2022
10 Лост
08:34 12.10.2022
11 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
08:35 12.10.2022
12 Иванушка
До коментар #7 от "ГРАД КОЗЛОДУЙ":
Каква мечка? Циркова мечка е това. Нали Запорожие уж стана руска територия след референдум? Като е руска и е населена с руснаци, защо руснаците я бомбардират и убиват цивилно население?Коментиран от #15
08:35 12.10.2022
13 Зет
08:43 12.10.2022
14 Епа да ти кажа.
До коментар #5 от "ГОЛЯМ СМЯХ":
Контранастъплението продължава, Херсон се очаква да бъде освободен до седмица, две! Руската армия там е блокирана. Който избяга, избяга. Украинците настъпват и на Луганск! Абе какво става, нещо украинците си връщат руска територия, а?Коментиран от #17, #19
08:55 12.10.2022
15 Недей така
До коментар #12 от "Иванушка":
Недей ши ги убидиш! На тоз въпрос не могат да ти отговорят! И все пак, руснаците ги освобождават! От живота! Но все пак освобождават!08:57 12.10.2022
16 Дипломат Чукчев
Толкова дълго чакаше целия демократичен свят да ги изметеш с кинжалите.Бъди хуманист приключвай ги бързо.Световното почва -да имат ток да го гледат.Може да ги направят световни за солидарност.
09:03 12.10.2022
17 Мишел
До коментар #14 от "Епа да ти кажа.":
Ъхъ, контранастъплението продължава😃😃😃Продължава, но от повече от седмица ВСУ не са съумели да напреднат никъде нито метър. Но са отстъпили, до вчера, половината Бахмут и с 8 км.на фронт 10 км.пред Красний Лиман.
Вчера украинците изплакаха, че в Луганска Народна Република са забелязани танкове Армата, очакват руско настъпление .
09:19 12.10.2022
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Ох соросоидиотчета каде сте ?
Самолет
Подводници
Спътници
ГЛОНАС
МЕЖДУКОНЕНТСЛНИ РАКЕТ
Ядрено оръжие
Та за какво да си говорим....
13:34 12.10.2022