Михайло Подоляк, съветник на ръководителя на канцеларията на президента на Украйна, отговори в "Туитър" на изявленията на Дмитрий Медведев, който неофициално обяви условието за спиране на руските атаки по украинската енергийна инфраструктура - а именно признаването на анексията на четирите украински региона от Русия.
Както писахме по-рано, заместник-председателят на руския Съвет за сигурност и бивш президент намекна, че руската армия може да спре унищожаването на енергийния сектор на Украйна, ако се съгласи да признае анексирането на нейните територии.
"Фантастично! Кремъл с устата на Медведев директно заяви: ние ще унищожим енергийната система и ще тероризираме милиони хора, докато Украйна не се съгласи да се предаде", написа Пололяк в "Туитър". "Фактически официално признаване на тероризъм на държавно ниво".
"За какви преговори можем да говорим тук? И с кого?", добави той.
Източник: News.bg
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 пешо
17:07 28.10.2022
2 В Туитър война
Коментиран от #18
17:08 28.10.2022
3 Русия е теростична империя
Коментиран от #58
17:08 28.10.2022
4 ГЕРБ
Коментиран от #6, #34, #36, #49
17:11 28.10.2022
5 Иван
Коментиран от #21
17:13 28.10.2022
6 Как какво?
До коментар #4 от "ГЕРБ":
Европетата да почнат да роват по кофите разбира се. А Тиквата продажна да гние в Белене.17:13 28.10.2022
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 ВАНГА
Коментиран от #11, #56
17:15 28.10.2022
9 Просто човек
Коментиран от #12, #17
17:19 28.10.2022
10 Ксаниба
Коментиран от #13, #29, #61
17:21 28.10.2022
11 Перко
До коментар #8 от "ВАНГА":
На кой Владимир ? Ленин ,путин , Висоцки ...Само последния ще се помни с добро.Коментиран от #14
17:21 28.10.2022
12 Зеле нченко
До коментар #9 от "Просто човек":
побеждавам мее всеки ден!! Урааа17:21 28.10.2022
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 Иван
До коментар #11 от "Перко":
Владимир Путин.17:24 28.10.2022
15 !!!?
17:24 28.10.2022
16 Русия чака
Коментиран от #22, #71
17:24 28.10.2022
17 Иван
До коментар #9 от "Просто човек":
Джон Демянюнг победи......и Шимон Елиът.17:25 28.10.2022
18 Мдааа
До коментар #2 от "В Туитър война":
Печели се на фронта, а там руснаците губят!Коментиран от #33
17:25 28.10.2022
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Отворко
До коментар #7 от "Гуцанчо":
Война е ,разбира се.Само,че рашките не воюват с военните, а с цивилното население на Украйна.17:26 28.10.2022
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 Перко
До коментар #16 от "Русия чака":
В случая е гнило дървото.17:28 28.10.2022
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Чечено-рашляка терорист
Коментиран от #31
17:30 28.10.2022
25 Бесен- _Язовец
17:31 28.10.2022
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Монгола
17:32 28.10.2022
28 Ммм дааа
Коментиран от #30, #32
17:34 28.10.2022
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 Ами
До коментар #18 от "Мдааа":
това къде го прочете?17:38 28.10.2022
34 Този коментар е премахнат от модератор.
35 Абсурдистан
Коментиран от #59
17:39 28.10.2022
36 Ммм дааа
До коментар #4 от "ГЕРБ":
терориста вика "дръжте терориста".17:40 28.10.2022
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Грую
До коментар #32 от "Иван":
Адмирации,от дълго време повтарям,че събитията които наблюдаваме са еврейски кланове кютеци но пионките са обикновенните хора на които пък най-любимото им занимание е да се делят на такива и онакива. Спомням си,че навремето имаше едни киселяци дето те поглеждаха и избоботваха : кво ма гледаш ве ей. Това беше повод за кютек и киселяците се нахвърляха като глутница на нарочения,мисля че наблюдаваният световен филм не е по различен.17:44 28.10.2022
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Да не скимтрят
17:46 28.10.2022
41 Терор
Коментиран от #53
17:46 28.10.2022
42 Бесен - _Язовец
Коментиран от #45, #63
17:46 28.10.2022
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 Господин Подъляк
Не знам къде е публикувано това изявление на медведев което е неофициално но ако някой знае може да ми изпрати линк да го прочета защото ми е омръзнало да чета неща които преиначават реалните изказвания
Коментиран от #48
17:49 28.10.2022
45 Дай Боже
До коментар #42 от "Бесен - _Язовец":
Дай Боже всички като теб да бъдат стигнати от Кремъл и мобилизирани от Путин в Украйна.17:51 28.10.2022
46 ГРАД КОЗЛОДУЙ
17:51 28.10.2022
47 дааа
Коментиран от #54
17:53 28.10.2022
48 Дай Боже
До коментар #44 от "Господин Подъляк":
Хайде на добър път към Москва при любимите ви.Те и без това се чудят кого да изпратят в Украйна,та ще им бъдете много полезни.Коментиран от #55
17:53 28.10.2022
49 АННА МИЛА
До коментар #4 от "ГЕРБ":
А герб са мутри мафиьоти рекетьори изнудвачи17:53 28.10.2022
50 От оня свят
17:55 28.10.2022
51 Ушанков
Продължават да полудяват ушанките или просто е бил пиян.
17:57 28.10.2022
52 Макробиолог
17:57 28.10.2022
53 Наблюдател
До коментар #41 от "Терор":
Цял свят знае че украйна е част от русия населена с руснаци които говорят литературен руски език и част от населението пак говори руски но някакъв диалект17:59 28.10.2022
54 да де
До коментар #47 от "дааа":
Но на По-доляк номера му няма да мине, защото САЩ използва същите методи при техните войни. Блокиране прегрупирането, логистиката и комуникациите на противника18:00 28.10.2022
55 Руснаците
До коментар #48 от "Дай Боже":
Могат да бъдат любими на много хора без да е необходимо да се ходи при тяхКоментиран от #72
18:02 28.10.2022
56 зор
До коментар #8 от "ВАНГА":
до 8 другар казала е Владемир ще спре - тоя дето ги спира е ЗеленскиКоментиран от #79, #80, #81
18:04 28.10.2022
57 Артилерист
18:05 28.10.2022
58 пешо
До коментар #3 от "Русия е теростична империя":
краварите какви са18:10 28.10.2022
59 Учуден
До коментар #35 от "Абсурдистан":
Е той на ръст не смогнал да порасте,та умсвоно ли...18:14 28.10.2022
60 Ама разбира се
18:17 28.10.2022
61 Този коментар е премахнат от модератор.
62 !!!
Тези тръгнали да воюват-няма кой да им бърша сополи.
Коментиран от #67
18:22 28.10.2022
63 Този коментар е премахнат от модератор.
64 Този коментар е премахнат от модератор.
65 иво
18:32 28.10.2022
66 иво
18:39 28.10.2022
67 Този коментар е премахнат от модератор.
68 !!!
До коментар #67 от "Солей":
Я,я кажи,-същите и тези,които са бомбардирали Белград?Два месяца и половина нон стоп натовски "мъжаги" сипаха и обеднен уран!Коментиран от #70
18:49 28.10.2022
69 Този коментар е премахнат от модератор.
70 Солей
До коментар #68 от "!!!":
Не си спомноям някой да е искал сърбите да стоят без светлина и топлина, но чувствай се свободен да цитираш кой и кога е казал нещо подобно на Медведев. Чакам.Коментиран от #78
19:00 28.10.2022
71 Руската империя потъна, няма я
До коментар #16 от "Русия чака":
Не се плашете от диктаторите и васалите на Русия. Няма такава федерация, няма такава империя. Всяко тяхно действие е терор и геноцид над свободата на народите.Коментиран от #84
19:01 28.10.2022
72 Дай Боже
До коментар #55 от "Руснаците":
Подкрепящите Путин обичат войната и се наричат путлерофили и на тези българи мястото им е в Кремъл, българите патриоти не обичат войната и не обичат агресора Путин.Милиони истински руснаци избягаха от Путиновата Русия.Коментиран от #82
19:08 28.10.2022
73 Този коментар е премахнат от модератор.
74 Този коментар е премахнат от модератор.
75 Този коментар е премахнат от модератор.
76 Този коментар е премахнат от модератор.
77 Ксаниба
До коментар #61 от "ТИ ЛИ СИ БЯ,":
комунист от окраинцки произход - Андрей Чикатило - Уикипедия:Андрей Романович Чикатило е съветски сериен убиец, роден в Украинска съветска социалистическа република, известен като „Канибала от Ростов“.
19:22 28.10.2022
78 !!!
До коментар #70 от "Солей":
Кой какво е казал-има ли значение?Факти и фактите са истина.
19:40 28.10.2022
79 Този коментар е премахнат от модератор.
80 Този коментар е премахнат от модератор.
81 Този коментар е премахнат от модератор.
82 Дай боже още..
До коментар #72 от "Дай Боже":
Повече,,свободни,,бандерки със жалейки у сланчака и пимпорово..да има кво да намажеме.20:15 28.10.2022
83 Мнение
Отделно тези укри като дойдоха ни накараха насила да откажем евтиния газ и да затънем в мизерия.Смееха ни се и ни обясняваха,че нямало страшно дори да има режим на тока.
Е,май им се връща...
20:15 28.10.2022
84 Браво на руската империя..
До коментар #71 от "Руската империя потъна, няма я":
Взе си чрез референдум един полуостров и най сочната част от бендерия..барбар със азовско море..20:18 28.10.2022
85 Вирус
21:27 28.10.2022