29 Октомври, 2022 10:20, обновена 29 Октомври, 2022 11:52 6 773 123

Руският Черноморски флот отблъсна атака с дронове в Севастополския залив

  • русия-
  • руският черноморски флот-
  • атака -
  • дронове -
  • севастополския залив

Корабите на Черноморския флот отблъскват атака на БПЛА в акваторията на Севастополския залив

Руският Черноморски флот отблъсна атака с дронове в Севастополския залив - 1
Снимка: Shutterstock

Руският Черноморски флот отблъсна атака с дронове срещу флота в Севастополския залив, заяви губернаторът на Севастопол, най-големия град на Кримски полуостров, предаде Франс прес.

"Кораби на Черноморски флот тази сутрин отблъснаха атака на безпилотни летателни апарати (БПЛА) в Севастополския залив", заяви Михаил Развожаев в канала си в "Телеграм". Той отбеляза, че в града няма пострадали обекти и подчерта, че ситуацията е под контрол.

Развожаев заяви, че наред с други БПЛА е унищожен и надводен дрон. По думите му, атаките са започнали в 4:30 ч. сутринта, като различни ПВО системи са ги отразили и всички апарати са били унищожени. Той допълни, че пристанището на града е било временно затворено за кораби и фериботи след атаките и призова жителите да запазят спокойствие.

Според кореспондент на ТАСС силен взрив е отекнал около 04:20 ч. сутринта, а няколко пъти след това се чул пукот.

В четвъртък Развожаев съобщи за друга атака с дрон - този път по топлоелектрическа централа в Балаклава, при която няма жертви или сериозни щети, отбелязва АФП.

През август губернаторът каза, че е имало атака с дрон срещу щаба на руския Черноморски флот в Севастопол, при който не е имало пострадали.

По-малко от месец преди това - на 31 юли - дрон рани петима служители в двора на ведомството, което беше причината да се отменят предвидените чествания за Деня на руския Черноморски флот. Тогава Русия обвини Украйна за атаката, а Киев отхвърли твърденията, като ги нарече "провокация".

Източник: ТАСС


Поставете оценка:
Оценка 3.2 от 46 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 И така

    61 96 Отговор
    Браво на руската армия смело настъпва към Москва.

    Коментиран от #22, #60

  • 2 оня с коня

    84 48 Отговор
    Руското ПВО е номер 1

    Коментиран от #39, #49

  • 3 !!!?

    98 45 Отговор
    Украйна е свършена!
  • 4 Опааа

    70 33 Отговор
    Браво! Браво! Слава!

    Коментиран от #87

  • 5 Тока в окрайна

    87 24 Отговор
    Ще спре напълно скоро

    Коментиран от #8

  • 6 МирО

    92 30 Отговор
    Време е за Одеса, тя винаги е била перлата от черноморските, руски градове.

    Коментиран от #55

  • 7 Ферда

    77 24 Отговор
    Който си има модерно ЗРК е така.
  • 8 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 9 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 12 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 13 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 14 Москва потъна

    26 60 Отговор
    И на черноморския ѝм флот ще бъде ударен един хикс.
  • 15 Мишел

    58 16 Отговор
    Експлозията в 4.20 е от унищожаването на украински морски безпилотен катер, натъпкан с взрив ( морски дрон). Унищожен е и подводен морски дрон.

    Коментиран от #37, #98

  • 16 пРОСИЯ Е КОЧИНА

    22 53 Отговор
    Руска скрап ПВО ????🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  • 17 Про митак

    36 14 Отговор

    До коментар #13 от "БГаньо":

    споко бе, ганио, след 20-30 години ганиовци няма да има останали, не го мисли

    Коментиран от #79

  • 18 А50

    54 12 Отговор
    Атаката е координирана от два САЩки разузнавателни самолета. Както няма САЩки кораби в Черно море така и военните им самолети трябва да бъдат сваляни
  • 19 не за първи път

    13 42 Отговор
    ТАСС лъжат . Няма такава атака .
  • 20 Приятеля на Путин е изпратил на....

    4 20 Отговор
    Украйна нови подаръци произведени в мисирколандия....
  • 21 Васил

    17 41 Отговор
    Пак са напили чебурашките те не могат гаргите да изплашат та чак безпилотни самолети отбиват изпростяла нация.
  • 22 А50

    41 21 Отговор

    До коментар #1 от "И така":

    ВСУ смело отстъпва от Авдеевка, смело 3 месеца превземат Херсон и до тук един мост полуразрушен и - 30000 Всушника
  • 23 Иван

    69 17 Отговор
    Само забравяте да кажете, че атаката се е координирала от американски безпилотник който е минал през България. От мен никой не е искал съгласие, а от Вас.

    Коментиран от #25, #31, #119

  • 24 Макс

    13 29 Отговор

    До коментар #13 от "БГаньо":

    Да, така е . Минусите , които си получил , символизират малките загубени душички, за които парче хляб е по-важно от свобода и независимост .

    Коментиран от #28

  • 25 ШЕФЕ,

    1 11 Отговор

    До коментар #23 от "Иван":

    Кой те пита,бя 40°
  • 26 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 27 Анализатор

    19 29 Отговор
    Загубили са само два кораба и стотина души, но това е нищо в сравнение с унищожените дронове...
  • 28 Курадо Катани

    41 9 Отговор

    До коментар #24 от "Макс":

    Ти символизираш козящината, която ни струва милион българи на десет години
  • 29 .....

    16 35 Отговор
    Хихихихии. Руските фейкве продължават.
  • 30 Солей

    19 40 Отговор

    До коментар #11 от "Българин":

    "Русия ще загуби тази война." И това е най-малкото, което я чака :)))))
  • 31 падналия ангел

    37 13 Отговор

    До коментар #23 от "Иван":

    Глобул Хоук RQ-4 с позивна форте 10 е редовно в Черно море. Менка се с форте 11. Всяка сутрин излитат от Катания Сицилия и тропосват небето срещу Севастопол. Гони ме "чувство за усет", че скоро ще падат американски разузнавателни дронове!

    Коментиран от #32

  • 32 .....

    11 38 Отговор

    До коментар #31 от "падналия ангел":

    Започнат ли да падат американски разузнавателни дронове, ще почнат да падат и американски атакуващи :)))) Единствения шанс на Просия да се удави бавно (вместо много бързо) е да продължава да тероризира Украйна, без да настъпва голямата НАТО мотика :)))))
  • 33 Бай бойка

    10 18 Отговор
    Аз неразбрах крим потъна ли ? червената армия в Берлин ли е ? Турците на тротинетки ли идат?
  • 34 Путинче

    23 31 Отговор
    Хе хе русофилчетата колко са жалки. На всяка атака на Украйна срещу руски военни цели призовават руснаците да им ударят още граждански цели и да им спрат тока 😂😂 Значи единствения отговор на могъщата непобедима руска армия е да спре тока на цивилните 🤣🤣🤣 Смях в залата 🤣🤣🤣
  • 35 Кухарите

    23 11 Отговор
    Са пратили от тяхните невидими стелт технологии.Муа-Ха-Ха, кравари смешни
  • 36 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 37 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 38 виж възраждане колко % взе

    10 16 Отговор

    До коментар #26 от "оня":

    + това не значи че русия ще спечели хахахахахахахах
  • 39 какво ПВО

    10 21 Отговор

    До коментар #2 от "оня с коня":

    Ама те вече на няколко пъти удариха с дронове щаба на военните в Крим

    Коментиран от #44

  • 40 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 41 Керът

    6 17 Отговор
    Е, Оля си работи за ТАСС, то се знае ..
  • 42 де5

    14 19 Отговор
    КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА ОСВОБОДИМ ПОНЕ ЕДИН ПЪТ РУСНАЦИТЕ ОТ ТЯХНОТО СИ КГБ
  • 43 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 44 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 45 де5

    9 14 Отговор
    към ГЕШО (,,комунизма " в БГ, който никога не е имало, а имаше социализъм,) Имаше комунизъм и това беше супер капитализъм. Женя Живкова харчеше по 1000лв. на ден (това го пишат генералите от УБО) А родителите ми с висше за 30г. комунистически труд събраха 15000 за апартамент когато бяха вече на 60г. Не се лъжете че в северна Корея е нещо друго там е истинският комунизъм.
  • 46 Жоро

    19 18 Отговор
    ХАХАХА Фрегатата "АДМИРАЛ МАКАРОВ" е ударена ;) ;) След потопяването на "Москва" това им беше флагманския кораб. ЯДЕЦ :) Пак някой пушил на грешното място.
  • 47 Ха ха

    10 14 Отговор
    Останаха ли им кораби на рашистите
  • 48 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 49 Оня с дрона

    11 7 Отговор

    До коментар #2 от "оня с коня":

    Руското ПВО е цел номер едно за ВСУ.
  • 50 оня с коня

    8 7 Отговор
    Евала на Иран- До Обед продават Дронове на Руснаците,след обед - на Украинците

    Коментиран от #88

  • 51 де5

    6 11 Отговор
    Двама искаме да освободим руснаците (там има хора като Амосов Навални и още хора нищо че са затвора), но 4-ма не искат не се ядосвам Украйнците ще потопят непотопяемите им кораби победят непобедимата армия. Сега Америка не праща на червената армия по 25 000 танка на месец когато Хитлер е разполагал само с по 2 500. Все пак, да викнем СССР БКП УРаааааааааа . СТОП няма СССР. Било имало РФ до кога ли ?

    Коментиран от #67, #86, #95

  • 52 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 53 Ха-ха-ха🚾🇷🇺🚾🇷🇺🚾🇷🇺🚾

    7 7 Отговор
    Отблъснали са привидения.
  • 54 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 55 Бай Руслан

    1 6 Отговор

    До коментар #6 от "МирО":

    Е, няма да бъде никога повече!
  • 56 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 57 Уве Зелер

    16 8 Отговор
    Поклон пред великата Руска федерация и МОГЪЩАТА СВРЪХМОДЕРНА РУСКА АРМИЯ!
  • 58 Некой си

    5 6 Отговор

    До коментар #44 от "Стината":

    Нещода кажеш искаш май..

    Коментиран от #62

  • 59 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 60 Опааа

    9 7 Отговор

    До коментар #1 от "И така":

    Не си оригинален! Мачкааааааай Вова!

    Коментиран от #64

  • 61 ДЪЛБОКО ВИЖДАЩ

    14 11 Отговор
    Така ги е отблъснал ,че 3 кораба на рф са отишли при масква!Ще правят риф за отглеждане на миди,там!
  • 62 Историк

    10 9 Отговор

    До коментар #58 от "Некой си":

    Правилно е отбелязано във видеото, че ограбване на музеи в окупирани територии са правили нацистите. Не е изненада, че рашистите правят същото.

    Коментиран от #77

  • 63 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 64 Некой си

    5 9 Отговор

    До коментар #60 от "Опааа":

    А такаааа ...ша мачка той Вовата , таралежа ша мачка. Шот за друго не става..
  • 65 Къде е крайцера Москва

    12 7 Отговор
    Не знам за какво говори този Де BILL

    Атаката е била с подводни дронове и се говори ,че Русия е претърпяла големи загуби.
    А въздушните са били само за отвличане на вниманието.

    Чакаме потвърждения и уточнения
  • 66 Бесен- _Язовец

    6 7 Отговор
    Окрайна стана на прокиснал кебап
  • 67 редник

    6 3 Отговор

    До коментар #51 от "де5":

    "Сега Америка не праща на червената армия по 25 000 танка на месец... "

    Ц-ц-ц - само 25 000 на месец?!

    Дали не са били 25 000 на ден?... ;)
  • 68 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 69 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 70 Аха

    6 6 Отговор
    Дронове прелетели 400км пррез рускажтеритория и забекязани чак в Севастопол... Хм... ТА на СС пак ни лъже. Или ни се оплакват, че радарите са им гола вода
  • 71 Ей китайски телефон бе

    5 5 Отговор
    Дронове прелетели 400км пррез руска територия и забелязани чак в Севастопол... Хм... ТА на СС пак ни лъже. Или ни се оплакват, че радарите са им гола вода
  • 72 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 73 Сатана Z

    9 3 Отговор
    Американците бързат да атакува преди изборите

    🇺🇦 Според очевидци тази сутрин близо до залива Омега в Севастопол е бил унищожен полупотопяем дрон. Вероятно подобно на това, което беше открито през септември край брега на Soldiers Beach.

    А в ранните часове на 28 октомври корабите на Черноморския флот три пъти и два пъти системите за противовъздушна отбрана на бреговата отбрана отблъснаха няколко атаки на украински БПЛА край бреговете на Крим.

    Американският стратегически БЛА RQ-4B от авиобазата Сигонела в Сицилия коригира действията на безпилотни самолети от района южно от Кримския полуостров. Сега ситуацията е стабилна и RQ-4B се е заврърнал в основната си база.

    Z
  • 74 гошо

    8 9 Отговор
    така ги отблъсква че четири пашиски кораба са потопени тази нощ между които е иновият флагман на ЧФ на РФ "Адмирал Макаров"

    Коментиран от #75, #78

  • 75 ......

    6 7 Отговор

    До коментар #74 от "гошо":

    Еми, айде нека да е айрлия, и по-често :))))
  • 76 Ахмед прасето

    5 2 Отговор
    Започна да споделя нови и различни от тези на наркомана Зеленски.
  • 77 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 78 Ха хо

    11 5 Отговор

    До коментар #74 от "гошо":

    Хайде без фантазии! Така се потапят кораби от дронове!

    Коментиран от #81, #99

  • 79 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 80 Моряка

    5 3 Отговор
    Докато пишеш някоя истина(например,кой е княз Потьомкин) и веднага те изтриват.Не че от това на Зеленски ще му стане по топло или по светло,особенно след снощните закачки с корабите на ЧФ,ама все пак.......

    Коментиран от #82

  • 81 Лъки СТРАЙК

    5 3 Отговор

    До коментар #78 от "Ха хо":

    Вярно е, че не му е точна инфромацията. Някой пак е пушил. :)))))
  • 82 Любопитен

    8 1 Отговор

    До коментар #80 от "Моряка":

    "особенно след снощните закачки с корабите на ЧФ," Какво за тях. Руския Генщаб каза, че няма нищо ... :))))
  • 83 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 84 .....

    5 5 Отговор

    До коментар #83 от "Трол":

    "и осколки от руското ПВО на кораба Адмирал Макаров." Ехаааааа :))) А аз знам, че е от това, че някой е пушил на борда :))))
  • 85 Къде е крайцера Москва

    5 7 Отговор
    Твърди се, че четири военни кораба на Черноморския флот на Руската федерация са се взривили в Севастополския залив, включително фрегата и десантен кораб.

    Това се казва в телеграмата на заместник-министъра на вътрешните работи Антон Геращенко.

    Геращенко пише, че според непотвърдени данни сред повредените кораби е и носителят на крилати ракети „Калибър“ „Адмирал Макаров“.
  • 86 ЧИЧО СТАМАТ ШУМОВ

    6 1 Отговор

    До коментар #51 от "де5":

    ОТКЪДЕ ГИ ИЗМЪДРИ 25000 ТАНАКА НА МЕСЕЦ.МАЙ СИ ПУШИЛ НЕЩО.
  • 87 Ф15

    8 7 Отговор

    До коментар #4 от "Опааа":

    На какво се радваш,фрегатата "Адмирал Макаров"е повредена,което значи ударена:)),официалната версия е че имало учение,такакво викаш отблъснали руснаците?

    Коментиран от #93

  • 88 Ф16

    6 8 Отговор

    До коментар #50 от "оня с коня":

    По скоро са американски дронове,все тая флагманският кораб на рашките гори,Слава на Украйна
  • 89 В резултат на отблъскването

    7 7 Отговор
    В резултат на отблъскването горят 4 кораба, начело с фрегатата Адмирал Макаров. Имало е изложение с участието на украински въздушни и морски надводни и подводни дронове. Пристанището е затворено.

    Коментиран от #90

  • 90 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 91 Хи их хи

    9 6 Отговор
    Козяци потопени ви са мозъците!
  • 92 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 93 ДЪЛБОКО ВИЖДАЩ

    4 9 Отговор

    До коментар #87 от "Ф15":

    Атаката е замислена от изкуственият интелект и е проведена от въздушни и подводни апарати.руското пво е проспало ситуацията.кога се е усетило .......било е след като са гръмнали корабче...русофили ,не виждате ли,че изкуственият интелект се гаври с руснаците???Ако поиска може да натръшка вси руски войници начело с лудия!ЕЕЕ,сега поне кажете ,БРАВО,на изпълнението !
  • 94 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 95 случаен

    2 3 Отговор

    До коментар #51 от "де5":

    докат го има света който познаваме,дотогава ще има рф
  • 96 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 97 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 98 Истината

    7 2 Отговор

    До коментар #15 от "Мишел":

    Накрая да не стане като новината за крайцера Москва?
  • 99 Жоро

    7 2 Отговор

    До коментар #78 от "Ха хо":

    Щом от цигара Москва потъна що да не може от дрон???
  • 100 Рошко

    3 4 Отговор
    Помислих че е от бесарабски фронт, ама не било
  • 101 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 102 тенекеджия

    8 3 Отговор
    Ха ха ха отблъснали били . Те се ги помлели при Севастопол , а нашите пък се хвалят
  • 103 Никой

    5 3 Отговор
    Браво ! Да отблъснеш атака на безпилотни дронове е връх на армейската тактика. Моля само да приложите и анимация по отблъскването . Може би руските войни са използвали популярни думи като " шу " или " тиба " да отпратят дроновете.
  • 104 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 105 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 106 Омбре авто

    5 2 Отговор
    Бавовна в Севастопол 4 кораба горят вкл.
    фрегатата Асмирал Макаров и един голям десантен кораб.

    Потвърдено със снимки от журналиста Ципленко

    Коментиран от #108

  • 107 Лъже като дърт римлянин

    4 3 Отговор
    Американският дрон RQ-4B Global Hawk е кръжал няколко часа близо до Крим над Черно море на височина 17 километра, показва Flightradar.

    И ударени 4 кораба на окупаторите в Севастопол.
  • 108 хихихихихи

    2 3 Отговор

    До коментар #106 от "Омбре авто":

    Снимките и видеото на Ципленко са от 10 км. и освен пушек нищо се невиди!
  • 109 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 110 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 111 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 112 стоян георгиев

    1 4 Отговор

    До коментар #109 от "Моряка":

    Морски еи затова нямаме ни флот ни армия,щото масовката експерти бяхте такива.чел съм книгата на генерал Семерджиев дето ви беше капи де тури капи ,оня дето горя досиетата а наркомана дето ми е правнук изби децата в центъра на софия.та въпросния шеф на генералния щаб бе толкова неадекватен колкото си и ти.затова сега и руската и българската армии са бъкани с експерти като шоигу или кадиров.тва бе и нивото тогава добре че не воювахме.паралела на вас и офицерите от старата българска армия е като на умрял и жив.тоя дето ми пише е обратен ,но на вас тва ви пречи само в определени моменти нали морски.

    Коментиран от #123

  • 113 ....

    1 3 Отговор

    До коментар #111 от "Моряка,продължение.":

    Само че тоя, дето уж се "бъзикате" с него явно разполага с вярната информация, независимо откъде я взема, а вие, умните и красивите, освен за тролействане, за нищо друго не чините. Отделно как сте се навели на руските фашисти, това е по-голям въпрос. Сега, към темата, руските терористи нали излъгаха, че нямало засегнати обекти и атаката била "отблъсната"? Защо говорите за горящи кораби и депа?
  • 114 Мишел

    4 4 Отговор
    ВСУ са атакували с девет въздушни бойни дрона и седем морски бойни дрона, част от които са английски подводни бойни дронове. Всички дронове са унищожени. Повредени са руски бонови заграждения в единия от заливите на Севастопол, парчета от взривен дрон са попаднали върху руски тралщик и са нанесли дребни повреди.
    Атаката е подготвена и проведена с участието на английски военни от морските специални части

    Коментиран от #115

  • 115 ....

    2 3 Отговор

    До коментар #114 от "Мишел":

    Не знаех, че руския генерален щаб има бюлетин тук. Значи Мишел се казва .
  • 116 Наблюдател

    3 2 Отговор
    "В резултат на небрежно боравене с експлозиви в Севастополския залив се взривиха четири военни кораба на Черноморския флот на Руската федерация - включително фрегата и десантен кораб. Руснаците са в такъв шок, че още не знаят как да докладват това на Путин!" - написа Геращенко.
  • 117 иво

    1 1 Отговор
    " ОТБЛЪСНАЛИ " , КАТО ЗАГУБИЛИ "САМО " ЕДНА ФРЕГАТА , НА ПЪТ КЪМ "МОСКВА " !
  • 118 ......

    0 1 Отговор
    Къде отиде напористото русофилче, което обсняваше, как нямало такова нещо като горящи и потънали руски бойни кораби в пристанището на Севастопол? Казах му, че ще се види кой какъв е като се разбере, но нещо не се е мяркало, откакто започнаха една след друга да се публикуват новините за станалото.

    Коментиран от #120

  • 119 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 120 стоян георгиев

    3 2 Отговор

    До коментар #118 от "......":

    Тук са сега организират спама.първо се отрича компетентно,после те обявяват за джендър после се спотайват за нови инструкции и накрая обиди и фантасмагории.тва им е реда и действията.
  • 121 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 122 Гаварит Москва

    0 2 Отговор
    Четири фрегати утаноли при пожар и последвала буря в пристанището!Едно русофил че питаше къде са изчезнали Байрактарите!
  • 123 Моряка

    0 0 Отговор

    До коментар #112 от "стоян георгиев":

    Стоянчо,винаги съм те уважавал заради големия хъс и неуморимост,с които громиш врага,макар ,че нямаш подготоАма как да ти отговоря,когато мисълта ти върви на зиг заг,крачка напред,две назад.А армията,заедно с половината флот и 90% от авиацията ни беше саморазгромена от самите седесарски правителства,като условие за влизане в НАТО.За да се настанят американците у нас под предлог,те да ни пазят,защото нямаме армия.И разгърнаха над 1500 НПО-та,да ни промиват мозъците вече три десетилетия.На нас старата генерация,не упяха,но на вас младите,сам прецени.
Новини по държави:
Новини САЩ, Новини Великобритания, Новини Германия, Новини Италия, Новини Франция, Новини Испания, Новини Гърция, Новини Украйна, Новини Белгия, Новини Китай, Новини Сирия, Новини Сърбия, Новини Бразилия, Новини Австралия, Новини Япония, Новини Швейцария, Новини Северна Македония, Новини Турция, Новини Полша, Новини Румъния, Новини Иран (Ислямска Република), Новини Австрия, Новини Нидерландия, Новини Северна Корея, Новини Всички държави, Новини Унгария, Новини Канада, Новини Литва, Новини Индия, Новини Мексико, Новини Южна Корея, Новини Хърватия, Новини Норвегия, Новини Дания, Новини Финландия, Новини Ирландия, Новини Аржентина, Новини Дубай, Новини Португалия, Новини Словакия, Новини Беларус, Новини Латвия, Новини Естония, Новини Словения, Новини Чехия, Новини Швеция, Новини Ирак, Новини Афганистан, Новини Албания