Русия поиска Съветът за сигурност на ООН да се събере на заседание в понеделник заради атаката срещу Черноморския флот (ЧФ), съобщиха агенциите, цитирани от БТА.
По думите на руския заместник постоянен представител в Обединените нации Дмитрий Полянски Москва е уведомила официално генералния секретар на ООН Антониу Гутериш, че преустановява участието си в споразумението за износа на украинско зърно през Черно море.
"С оглед на извършената днес от Украйна атака срещу корабите на ЧФ, задействани за обезпечаването на сигурността на плавателните съдове, доставящи украинско зърно в рамките на така наречената черноморска инициатива, постоянното представителство уведоми генералния секретар на ООН, че Русия преустановява участието си в нея", отбеляза дипломатът в личния си канал в социалната мрежа Телеграм. "Освен това поискахме в понеделник да се състои заседание на Съвета за сигурност на ООН по въпроса."
В писмото на Москва до Гутериш, в което тя го уведомява за преустановяването на участието си в договореностите за зърното и което е изпратено от постоянния ѝ представител в Обединените нации Василий Небензя се казва, че безопасният коридор за износ на продоволствие от Украйна, е бил използван за прикритие при днешната атака срещу корабите в Севастопол.
"Атаката беше прикривана чрез безопасните коридори, предназначени за реализация на така наречената черноморска инициатива", се посочва в писмото.
В него се допълва, че корабите и пристанищната инфраструктура на Севастопол, които са били атакувани, са били използвани за осигуряването на работата на хуманитарния коридор.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 КОТарАК
Коментиран от #3, #16, #17, #20, #40, #65, #100
07:55 30.10.2022
2 Рошко
Коментиран от #8
07:56 30.10.2022
3 Калпазанин
До коментар #1 от "КОТарАК":
Трай чадо за хубост, и ти ще стоиш07:56 30.10.2022
4 Цецо
07:57 30.10.2022
5 Българка
Коментиран от #10, #14, #18, #22, #24, #41
07:58 30.10.2022
6 Сега
07:58 30.10.2022
7 горски
07:58 30.10.2022
8 Затова слуша
До коментар #2 от "Рошко":
Путин е наш човек, еврейче.07:58 30.10.2022
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Шопо
08:01 30.10.2022
14 По добре
До коментар #5 от "Българка":
питай, чий го търсеха там корабите на Англия и САЩ! На колко хиляди километра е дома им? Онова на раменете, не е само за равновесие!08:01 30.10.2022
15 Гост
Коментиран от #23, #27, #29
08:02 30.10.2022
16 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #1 от "КОТарАК":
Цар Филип решил да атакува Спарта. Но първо само отправил заплахите си, така че спартанците да се уплашат и сами да се предадат. Отворили му вратата към града. Цар Филип казал: ако разгромя армията ви, ако разбия портите на града, ще заповядам да разрушат домовете и храмовете ви, да стъпчат градините и посевите, а жителите да бъдат избити или взети в робство. Затова по-добре се предайте доброволно!Спартанците чули посланието и отговорили на заплахата само с една дума.
"Ако".
Коментиран от #19
08:03 30.10.2022
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Излагация
До коментар #5 от "Българка":
Ама жено или джендър, знае ли човек, как си се определил ...... вземи чети статиите, че да ти стане ясно, какво са правили корабите там. Много малаумно от твоя страна.Коментиран от #28, #38
08:06 30.10.2022
19 КОТарАК
До коментар #16 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
точно така...ако,, руснаците се хванат сериозно най-сетне до 2 седмици са на Ла МаншаКоментиран от #61
08:06 30.10.2022
20 Русенец
До коментар #1 от "КОТарАК":
По кое време си се редил за торба цимент? По времето, когато вашите си построиха апартамент и оставиха керепичената колиба, ли?Коментиран от #32, #34
08:08 30.10.2022
21 КОТарАК
До коментар #17 от "Бай Дрън":
горе-долу как си обясняваш тая военна операция, и как точно трябва да воюват украинците?Коментиран от #31, #44
08:09 30.10.2022
22 Русенец
До коментар #5 от "Българка":
Чистят украинските мини пред транспортните кораби, умнице. По време на война не се пуска керван без охрана.08:09 30.10.2022
23 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #15 от "Гост":
Украйна отдавнаНЯМА НИЩО СОБСТВЕНО -
-тръбите са на престъпника, с близо 500 престъпления , Байдън- младши!
- Земята е на ГМО престъпниците от Монсанто!
- златото отдавна е изнесено в ШАШт!
- хазната е по-празна от празна дупка и дългът е ОГРОМЕН , и не се покрива
08:09 30.10.2022
24 много усмърдяхте фатки
До коментар #5 от "Българка":
Ти си най умното НЕЩО на света ! Ти си ТВОРЕНИЕ на природата ! ЗАЩо си губиш времето с нас простолюдието , ти трябва да ПОБеДИШ в Нобеловата награда за мир , да станеш новия шеф на МВФ с една дума ти трябва да ръководиш света защото аз не съм срещал по подходящо нЕЩО от тебе08:10 30.10.2022
25 щаба на ЧФ на РФ ще го местим
08:10 30.10.2022
26 Значи русия пази коридорите
08:10 30.10.2022
27 Русенец
До коментар #15 от "Гост":
Да, има диверсия и тя е: потапяш тонове зърно и ревеш за още оръжия пред запада.08:11 30.10.2022
28 Българка
До коментар #18 от "Излагация":
Преди 24.02.2022 ., когато Русия брутално , непредизвикана започна война срещу Украйна , украинското зърно се изнасяше десетки години безпроблемно. Ако руските военни кораби се изтеглят от украинската част на Черно море, проблемът е решен и справедливостта възстановенаКоментиран от #33, #36, #47, #54, #56
08:12 30.10.2022
29 горски
До коментар #15 от "Гост":
Едва ли.Цялата галимация е зараДи изборите в САЩ.Демократите трябва да оправдаят милиардите за Украйна,с някави победи....Тука се търси краткосрочен успех,а после ще го мислят....И ако беше успяла атаката на 100%,можеше да се ползва като пропаганда...08:12 30.10.2022
30 Пеци
КВо реват, а техните бомби и ракети по граждански обекти е чист тероризъм.
08:14 30.10.2022
31 А трябваше ли да
До коментар #21 от "КОТарАК":
има военна операция, да загиват хора? Къде беше на случващото се през годините? Сега лесно ви го обясняват, като си затваряте очите за случилото се!Коментиран от #37, #46
08:14 30.10.2022
32 КОТарАК
До коментар #20 от "Русенец":
ти и сега не можеш да си купиш торба цимент-с драскане за копейки е трудноКоментиран от #35, #42
08:15 30.10.2022
33 Русенец
До коментар #28 от "Българка":
Тоест: ако Русия си оголи границите и не пречи на запада да изсмуква украински ресурси, проблемът ще е решен, така ли? Що не си плетеш плетките?Коментиран от #107
08:16 30.10.2022
34 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #20 от "Русенец":
Те вече за всичко се редили на опашки 😉😉😉То опашки за банани ....
Ред за Москвичи....
Записване и чакане за колело ....
Сега и за торба цимент се редили.....
Утре ще пишат как се редили на опашка и се записвали за SEX
Коментиран от #39
08:16 30.10.2022
35 Русенец
До коментар #32 от "КОТарАК":
Слабо. Ниска топка08:16 30.10.2022
36 А кой каза не предизвикана
До коментар #28 от "Българка":
Америка за България ли? Щото ние присъстващите виждахме стотиците предупреждения на Русия и отговорите с интриги! Ти де беше тогава?08:17 30.10.2022
37 КОТарАК
До коментар #31 от "А трябваше ли да":
и кво се случи? рашките взеха Крим и разбуниха Донбас , преди това имаха приключения в Грузия , Чечня и още на няколко места-все мир носятКоментиран от #49, #114
08:18 30.10.2022
38 Е то се знае какво
До коментар #18 от "Излагация":
След потапянето на Москва се крият в залива08:18 30.10.2022
39 Русенец
До коментар #34 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
Най-смешното е, че тези, които хленчат, как са се редили на опашки са същите, които получаваха всичко с връзки.08:18 30.10.2022
40 Нищо
До коментар #1 от "КОТарАК":
не са разбомбили бе. Има частични ракетни удари по електроцентрали. Разбомбянето е с Ту 22 , СУ 24 , 25 ,34 .За две седмици могат да изравнят със Земята всичко .Какъв ток бе човекхорат асе разхождаха по къс ръкав и централно парно отопление . И какви цименти като си страната с най голякм брой частни жилища на глава от наслелението строени тогава .
08:18 30.10.2022
41 Ром ама кубински
До коментар #5 от "Българка":
Сестро защо се срамуваш от ромските си корени?Веднага се познава,че си от нашите,много си емоционална.Но пък даже и ние почиваме в неделя.Дай си малко почивка,няколко стотинки в повече ,няма да те направят богата.08:19 30.10.2022
42 Така ли си
До коментар #32 от "КОТарАК":
обясняваш липсата ти на мисъл и блеенето по лъжите на САЩ пропагандата?08:20 30.10.2022
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 нищо лично но честно съжалявам те
До коментар #21 от "КОТарАК":
Човече чета ти коментарите и извинявай ама много лъха на умствена немощ . Просто събеседниците ти си правят гаргара с тебе а ти дори не се усещаш . Понапъни се малко , използвай всичкия си потенциал и кажи нещо смислено , приятелю .08:20 30.10.2022
45 Този коментар е премахнат от модератор.
46 Русенец
До коментар #31 от "А трябваше ли да":
Не, не трябваше да има война. Не трябваше да загиват хора. Трябваше Франция и Германия да си вършат работата, като гаранти по Минските споразумения, но те само имитираха дейност на приказки и си затваряха очите за геноцидът в Донбас. Само че Русия не им е някоя бананова република, каквито са свикнали да мотаят и залъгват. Сега реват, ама късноКоментиран от #53, #55
08:22 30.10.2022
47 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #28 от "Българка":
Колкото и да гледаш на ЗАПАД -Няма как да видиш изгрева на Слънцето ‼️‼️‼️‼️
Дори да е формално - молбата на ЛНР и ДНР за помощ си е де юре повод и причина ❗
А щом според Европейския съд една област (Косово) има право да обяви автономия без нужда от съгласие на страната - защондриги да нямат това право ❓❓❓❓
08:22 30.10.2022
48 УКРАЙНА🇺🇦
08:23 30.10.2022
49 Ами Крим си е техен
До коментар #37 от "КОТарАК":
Изкуствена държава, няма как да съсществува! А дори и до там, се стигна след доста интриги и милиарди! Затваряш ли си очите, все ще си далеч от истината за причините!08:23 30.10.2022
50 Този коментар е премахнат от модератор.
51 Значи преди русия да нападне
Коментиран от #58, #59, #98
08:25 30.10.2022
52 ам що се гневят ся кремляните
08:25 30.10.2022
53 Така е
До коментар #46 от "Русенец":
За жалост, камара блеещи си затварят очите пред случващото се и не търсят причините, а блеят на лъжите!08:25 30.10.2022
54 Култура миянко
До коментар #28 от "Българка":
Скоро проблемът ще бъде решен и справедливостта възстановена и Украйна няма да има излаз наЧерно море,няма да има крайбрежни украински води.08:26 30.10.2022
55 По скоро
До коментар #46 от "Русенец":
слугински си мълчаха за интригите на САЩ и така мълчаливо допуснаха да се случи това!08:30 30.10.2022
56 кюмюря от Драгалевци
До коментар #28 от "Българка":
Не се занимавай с неща които не ти се отдават . Всъщност чети малко повече и може и да подобриш коефициента за интелигентност . Западна Украйна без Източна е един гол охлюв , т.е западенците и киевчани включително са паразитирали на гърба на Донбас и останалите източни райони в които е съсредоточена и селскостопанската и промишлената дейност .Коментиран от #60
08:33 30.10.2022
57 Рослямист
08:36 30.10.2022
58 Значи
До коментар #51 от "Значи преди русия да нападне":
имаше затвряне на складове по пристанища много преди ВО за да се предизвика зърнена криза .Както взривиха СВ така и взривяваха складове за зърно. Значи , какво значи ? Руснаците ли взривих и затвориха склада в Канада .Или налагаха санкции на Севреен поток и саботирах апострояването на Щжен поток. Поскъпнаха ли дървата ме интересува?08:37 30.10.2022
59 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #51 от "Значи преди русия да нападне":
Значи , добре е да видиш истината ‼️Зърното на Украйна какъв процент е от Световния износ - доста далеч от ОСНОВНИЯ доставчик ❗
Зърното на Украйна, изнесено досега по суша към страни в ЕС , е над половината от общия обем очакван износ ❗
Само 3% от предмета на Световния проблем ( укрозърно) действително е изпратено за гладуващите в Африка ❗
Още ФАКТИ трябват ли да проумееш , че всичко това е "ДИМ над водата" , както се пееше в една песен ‼️‼️‼️
08:39 30.10.2022
60 Циганка
До коментар #56 от "кюмюря от Драгалевци":
Шопе ,помниш ли по едно време у нас имаше Разградска република?08:39 30.10.2022
61 Руснаците досега плашеха с атом
До коментар #19 от "КОТарАК":
Сега почнаха да го усукват със зърно,прехрана на бедни африканци,демек сети се де.Дай ултиматум на Украйна за мир.ХихихиКоментиран от #64, #68
08:42 30.10.2022
62 !!!?
08:43 30.10.2022
63 майор Чëpнобаев
08:45 30.10.2022
64 Мисленето не е трудно
До коментар #61 от "Руснаците досега плашеха с атом":
Що толкова мразите да го практикувате и ставате шараните хванали се на голите куки на интригантите? Айде сега отначало! Заплаха за нападение ли имаше или предупреждение, ако застрашат националната сигурност на Русия? Нещо толкпова различно от пропагандата за глупаци!08:45 30.10.2022
65 Те Украинците никой не ги пита, иначе
До коментар #1 от "КОТарАК":
тази война нямаше да я има! А и нищо не могат да направят, след като укр. полиция и армия ще ги разстрелян и ще го пишат на сметката на Путин.Относно войната... ами това сценарий мвжду Великите сили. Путин и Байдън са в екип, а ЕС помага.
08:50 30.10.2022
66 Как
Коментиран от #70
08:50 30.10.2022
67 Фондация "Костя Копейкин"
Рашистите губят войната, костя(с тен)кафе усвоява субсидийката ...
08:53 30.10.2022
68 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #61 от "Руснаците досега плашеха с атом":
Това , че можеш да пазиш равновесие, все още не значи , че можеш да мислиш ‼️‼️‼️" Руснаците досега плашеха с атом
Сега почнаха да го усукват със зърно,прехрана на бедни африканци" 🤔
Първо, НЕ са заплашвали, а предупреждавали ‼️
Второ, НЕ Русия плаче за "зърното към бедните гладуващи" , а ЕС и ШАШт‼️
Трето, седни и пресметни:
Украинското зърно е около 10%
ДЕСЕТ ПРОЦЕНТА
от световния обмен ! А само 3% от тези 10% са отишли при гладуващите ‼️
Знаеш ли колко е 3% от 10% ‼️‼️‼️‼️‼️
Това ли е Световния изхранващ бедните страни обем ‼️‼️‼️‼️‼️
08:57 30.10.2022
69 Солей
08:58 30.10.2022
70 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #66 от "Как":
Колко дивизии има ООН ❓С какво ще пази , с онези НЕАНДЕРТАЛЦИ, пардон НИДЕРЛАНДЦИ, дето уж пазеха в Сребреница ‼️‼️‼️
Коментиран от #76
09:01 30.10.2022
71 Тумба Лумба
храбрия народ на Украйна! За никого не е тайна!
Коментиран от #74, #78
09:01 30.10.2022
72 ЗРЪНЧО
09:03 30.10.2022
73 Руските ZV. иne
09:05 30.10.2022
74 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #71 от "Тумба Лумба":
😀😀😀"Храбрия народ на Украйна" джитка с джипове из Варна, Съни бийч и курортите из България и Европа‼️‼️‼️
09:05 30.10.2022
75 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
Коментиран от #82, #88
09:07 30.10.2022
76 Историк
До коментар #70 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
"дето уж пазеха в Сребреница " Цинизма на руските слуги е по-малък единствено от престъпленията на техните господари. Геноцида в Сребреница беше извършен от сръбските престъпници подкрепяни от руските им покровители.Коментиран от #89, #90
09:07 30.10.2022
77 Истината
Коментиран от #92
09:08 30.10.2022
78 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #71 от "Тумба Лумба":
Трябва вече да обяснявате как страни членки на НАТО дават НАТОвско оръжие, изпращат НАТОвски уж доброволци, предоставят НАТОвски секретни данни от НАТОвското разузнаване,ОБАЧЕ НАТО НЕ ВЗЕМА УЧАСТИЕ ВЪВ ВОЙНАТА ‼️‼️‼️
Коментиран от #83, #87
09:10 30.10.2022
79 Истината
09:12 30.10.2022
80 Ко..?
От къде идва заплахата,че трябва да се охраняват?
09:12 30.10.2022
81 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
Коментиран от #84
09:13 30.10.2022
82 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #75 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
😈😈
😈
😈
😈
😈
😈
😈
Радвам се за тебе
😈
😈
😈
😈
😈
😈
😈
😈
09:13 30.10.2022
83 Солей
До коментар #78 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
"във войната" За тази дума в любимата ти Просия щеше да лежиш в затвора, другарю. Май много обичаш да защитаваш руските терористи, но не си даваш сметка какъв е руския "мир", м.Коментиран от #94, #96
09:14 30.10.2022
84 Този коментар е премахнат от модератор.
85 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
09:15 30.10.2022
86 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
Коментиран от #95
09:17 30.10.2022
87 Как
До коментар #78 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
Русия винаги се е готвила за война срещу всички.Тя е най силно милитаризираната страна в света. Затова не е чудно защо всички държави в света въоръжават Украйна. Сама държава няма шанс срещу русия.Трябва международен алианс и да не се жалят пари за оръжие.Коментиран от #93
09:17 30.10.2022
88 Липсата на доводи
До коментар #75 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
води гладкомозъчните шарани на америка за България, до крадене на никове, кментари и т.н.! Това е евро-антлантизма! Хора без морал и ценности! Само кражба и лъжи!09:19 30.10.2022
89 Дали
До коментар #76 от "Историк":
Там ли беше?09:20 30.10.2022
90 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #76 от "Историк":
Ти си "историк" , колкотоМенгеле е педиатър ‼️
Чети историята , а не сводката на СеРеУ ‼️
Холандски контингент е изпратен в Сребреница , след като над сърбите в района са извършени действия граничещи с геноцид и от ООН са се опасявали от ответни действия! Те обаче не са предприели НИКАКВИ действия, а в района и СЛУЧАЙНО са се оказали изпратени там журналисти ‼️‼️‼️
Къде видя нещо руско ❓❓❓❓❓
Коментиран от #97
09:20 30.10.2022
91 .МНОГО БОЛЕН ФИЛ.РУС.ТАК
09:21 30.10.2022
92 Сега
До коментар #77 от "Истината":
един въпрос, супер елементарен, но много труден за теб! Какво общо има истината, с русофили, русофоби и въобще с цялата ти бозъ?09:21 30.10.2022
93 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #87 от "Как":
Колко базиНА ЧУЖДА ТЕРИТОРИЯ
има Русия по Света и колко САЩ
❓❓❓❓❓❓❓❓
/ ако се затрудняваш -
съотношението е приблизително
ОСЕМ срещу ОСЕМСТОТИН /
Коментиран от #102
09:23 30.10.2022
94 Човека
До коментар #83 от "Солей":
защитава истината! А какво общо има тя, с надрасканото от теб?09:24 30.10.2022
95 Само
До коментар #86 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
фен на лъжеца кирил петков, слугата на мафията, може да бъде без морал и да краде чужди никове, да лъже и да се продава!09:25 30.10.2022
96 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #83 от "Солей":
Може, но руснаците не отвличат чужди граждани от територията на чужда страна , за да ги съдят в своята от свой съдия ‼️За разлика от твоите идоли jaнките‼️
Коментиран от #99
09:29 30.10.2022
97 Историк
До коментар #90 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
Добре документирано е кой е извършил геноцида в Сребреница - това са сърбите, а това, че са подкрепяни от руските фашисти е също добре документирано. Когато започва сръбската инвазия в Косово руснаците поискват въздушен коридор от България, за да прехвърлят въздушно десантни поделения в помощ на сърбите. Нещо, което за щастие, България отказва. За сръбския геноцид в Сребреница международния съд за военни престъпления в Хага осъди редица сръбски военни. Това е ИСТОРИЯТА, другарю.Коментиран от #108, #112, #113
09:39 30.10.2022
98 Две Мур зилки отговориха
До коментар #51 от "Значи преди русия да нападне":
Но все още не са казали от какво и от кого русия пази търговските кораби изнасящи зърноКоментиран от #101
09:40 30.10.2022
99 Солей
До коментар #96 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
Какво "може"? Защо не се придържаш към ограниченията, които ти е поставил твоя фюрер? Нали много харесваш техния "мир"? Защо се възползваш от свободите, които имаш в СВОБОДНА страна, за да агитираш за налагането на фашистка диктатура като руската?Коментиран от #111
09:41 30.10.2022
100 Изборите в САЩ идват
До коментар #1 от "КОТарАК":
Изборите в САЩ идват - западните КРАЙНО леви "демократи" са отчаяни.😉 😄😁😀
😎❗
09:42 30.10.2022
101 Ти не виждаш ли мурзиле
До коментар #98 от "Две Мур зилки отговориха":
От така нареченият "демократичен свят", който на думи е такъв, а на дела, краде, лъже, занимава се с пропаганда и интриги, репресира хора, артисти, певци, спортисти, краде частна собственост., прави запори, занимава се с тероризъм и организира терористични актове! Айде мурзилке да си отворим очите, да почнем да използваме онова нещо на раменете по предназначение, а не само за равновесие! Най малкото, ще ни спетиш мноо бозъ!Коментиран от #103
09:46 30.10.2022
102 По-скоро трябва да питаш
До коментар #93 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
Колко държави в света искат руски бази и колко американскиКоментиран от #104, #110
09:49 30.10.2022
103 Трета Мур зилка отговаря
До коментар #101 от "Ти не виждаш ли мурзиле":
И пак няма отговор на въпроса от кого русия пази зърнените коридори. Питайте мутрофанката де...Коментиран от #105
09:51 30.10.2022
104 Дали
До коментар #102 от "По-скоро трябва да питаш":
Дали си задаваш въпроса как те убеждават да "исакаш"? Как някой върти трилионна оръжейна индустрия, ползващ гуповати и продажни хора?09:51 30.10.2022
105 Има бе мурзилке
До коментар #103 от "Трета Мур зилка отговаря":
Само онова на раменете трябва да го осмисли! Принципно много просто занимание, оказващо се обаче изключително сложно за блеещите по пропагандата за глупаци!Коментиран от #118
09:52 30.10.2022
106 руски
10:06 30.10.2022
107 Българка
До коментар #33 от "Русенец":
Смятах, че русенци са европейски, а не азиатско настроени. Не петни името на най-европейския български град, за който се говори "Малката Виена"Коментиран от #109
10:06 30.10.2022
108 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #97 от "Историк":
Документирано е , че не осъдиха а УБИХА Милошевич ‼️Документирано е , че не Русия а СеРеУ са изпратили журналисти да отразят очаквани събития‼️
Документирано е кой започна бомбардировките БЕЗ съгласие на ООН ‼️
Байдън сам се похвали "Аз заповядах на нашите пилоти да разрушат Белград!"
Документирани са доста неща ! Въпросът е ЗАЩО документите "НЕ са от важно значение" за медиите и населението 🤔🤔🤔
10:09 30.10.2022
109 Интересно
До коментар #107 от "Българка":
Интересно как човека петни като казва истина? Къде са ви ценностите бе хора?10:10 30.10.2022
110 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #102 от "По-скоро трябва да питаш":
Кой ги пита ❓❓❓Сякаш някой пита българите искат ли база на САЩ у нас , че и БЕЗПЛАТНА😈
10:11 30.10.2022
111 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #99 от "Солей":
Явно Солей вече те е напекло!" Може " е отговор на твоето съждение какво биха ми сторили в Раша!
А каква свобода и защита ползвам тук е тъпо дори да коментирам , след като на ШАШко няма да се наложи да идва да ме отвлича , а нашите властитутки сами ще му ме закарат!
Откога спорът по дадена тема се счита за АГИТАЦИЯ ! Още повече изнесеното от мен е леснопроверима ИСТИНА , а не ФЕЙКнюз а ла Буча и пр. ‼️‼️‼️
Харесвай когото искаш, вярвай в каквото искаш , това си е твое право !
Но няма как да ме убедиш, че Слънцето изгрява от Запад, че като хвърля камък в блатото той няма да падне а ще отиде в небето .....
☕хубав ден☕
10:21 30.10.2022
112 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #97 от "Историк":
Добре е да прочетеш ::::"Топ ченге от САЩ призна, че службите в Америка са получили много пари, за да парцелират Югославия. WebTribune публикува интервю с бившия агент на ЦРУ Робърт Беър, взето по време на рекламното турне за книгата му „Тайните на Белия дом" в Квебек миналата седмица.
„Шефът ми, бивш щатски сенатор, постоянно повтаряше, че в Босна нещо се готви. Месец преди така наречения геноцид в Сребреница той ми каза, че градът ще се появи на първите страници на вестниците по целия свят и ми нареди да следя медиите", казва Беър."
❗❗❗❗❗
Тук няма ТАСС, няма Москва, няма КГБ
Коментиран от #116
10:25 30.10.2022
113 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #97 от "Историк":
Не знам колко дълго ще оставятком.112
можеш поне да се замислиш по изнесената информация❗
10:28 30.10.2022
114 Духайло Пърдоляк
До коментар #37 от "КОТарАК":
Казваш, на още няколко места. Сигурно имаш предвид Сърбия, Ирак, Либия и т.н.12:21 30.10.2022
115 К’о? Не!
12:25 30.10.2022
116 Да, вярваме
До коментар #112 от "🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️":
….на човека бивш офицер от ЦРУ!! Настоящ писател фантаст, рекламиращ книгата си!!Коментиран от #117
12:27 30.10.2022
117 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #116 от "Да, вярваме":
"Те такова животно нема!" -казал шопът в зоопарка пред клетката с жирафа❗Вярва се в Бог, ако желаеш ❗
Фактите са лесно проверими , ако някой иска ❗
Ако НЕ желаеш може да НЕ вярваш дори , че 1 и 1 прави 2!
И дори ще си прав , защото в двоична система сборът е 10 ❗
12:46 30.10.2022
118 Чакам отговор
До коментар #105 от "Има бе мурзилке":
Може да питаш и другите чебурашки от мурзилската гмеж...някой може да знае от кого расия пазиКоментиран от #119
12:57 30.10.2022
119 Мурзилке
До коментар #118 от "Чакам отговор":
още ли не си осмислила отговора? :))))) :)))) А беше толкова просто обяснен! Като за първолаче! Не се отказвай, дерзай! Ако не става, забавлявай ме пак! :))))13:00 30.10.2022
120 Пак ще се самоизобличат
13:47 30.10.2022
121 Лъжливи руски терористи
16:32 30.10.2022