Украинският президент Володимир Зеленски каза снощи, че приветства изявленията направени от САЩ и Китай по време на срещата между американския президент Джо Байдън и китайския му колега Си Цзинпин в навечерието на форума на Г-20 за недопустимостта на заплахите за употреба на ядрено оръжие, предаде Ройтерс, цитирана от БТА.
"Това е група от много влиятелни държави. И днес в навечерието на срещата на върха вече бяха направили важни изявления", каза украинският държавен глава по време на ежедневното си видеообръщение, споменавайки Г-20 като Г-19 с цел да подчертае, че не смята Русия за част от този дипломатически формат.
"В частност е важно, че САЩ и Китай заедно изтъкнаха, че заплахите за употреба на ядрено оръжие са недопустими. Всеки разбира към кого са насочени тези думи", допълни Зеленски.
По време на срещата си вчера лидерите на САЩ и Китай постигнаха съгласие, че ядрена война не трябва никога да бъде започвана и се обявиха против заплахите за употреба на ядрено оръжие в Украйна, посочва Ройтерс.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Въздухар
Коментиран от #3, #6, #14, #24
05:21 15.11.2022
2 Това се
05:22 15.11.2022
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Недейте така
Коментиран от #21
05:28 15.11.2022
5 ФакЪт
Коментиран от #15, #17
05:31 15.11.2022
6 Въздух под налягане
До коментар #1 от "Въздухар":
Е Путлер, който се покри след бягството на ордата му от Херсон.Г 19 са против не сама за ядрената заплаха от Рашистан, а и за агресията срещу Украйна .Факт!Г 8 стана Г 7, Г 20 трябва да стане Г 19
Русия, Белорус, С.Корея, Еритрея да си правят Г 4
Коментиран от #8
05:35 15.11.2022
7 Мало умник
05:36 15.11.2022
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Га танка
05:44 15.11.2022
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Като фурнаджийска лопата е
05:53 15.11.2022
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 Геополитик
До коментар #1 от "Въздухар":
Зеленски е човекът, който ще разкъса на парчета Рашистан окончателно! После вероятно славната украинска армия ще превземе Европа! А накрая ще сложи ръка и на США със собствените им самолети!!!Коментиран от #16
05:56 15.11.2022
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Верно ли
До коментар #14 от "Геополитик":
Не думай може нагли са украинците05:58 15.11.2022
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Преди войната
06:01 15.11.2022
19 Натрапения безплатен абонамент за
Коментиран от #22
06:10 15.11.2022
20 Господин зеленски
Те употребиха ядрено оръжие срещу мирни градове без да заплашват така че каквито и изявления да правят по-важно е на практика как постъпват
06:29 15.11.2022
21 Ти пък...?!
До коментар #4 от "Недейте така":
То това е и целта!Да се правят пропагандни внушения, бъркайки в подсъзнанието на баламите!
06:31 15.11.2022
22 Така ли
До коментар #19 от "Натрапения безплатен абонамент за":
Последни дни викаш .затова Зеленски беше в центъра на Херсон . Отиде да види своите хора . Путлер за 8 години един път не е ходил в Донбас или Луганск нали са (руски) хахагаИ Кремълския Плъх като е голям мъж ,защо не отиде на Г20.
Ами се крие в Бункера и праща Лавров . Хахаха
Вече се май оглежда за Дугин ,да не му резне зелката .
Коментиран от #27, #28, #29, #30
06:40 15.11.2022
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Като какъв
До коментар #1 от "Въздухар":
Се явява ли ,като човекът който нарита Путлер в Украйна . И ги разкри колко са ушанките хахагМежду другото май 10тина дена вече Ботокса никой не го е виждал . Да не би нещо да е в криза след падането на Херсон .
Лавров и той ,набързо попадна в болница . Хахаг
Кремълските дъртаци май скоро ще посетят концерта на Кобзон.
Коментиран от #26
06:47 15.11.2022
25 китаеца
06:48 15.11.2022
26 смехурко
До коментар #24 от "Като какъв":
20 държави ядат дървото в Украйна . Мача още не е свършил .06:49 15.11.2022
27 Химарс Великолепний
До коментар #22 от "Така ли":
"Отиде да види своите хора " кои свои хора? Които докара с автобуси за снимките ли? Пък и стават за живи щитове!Затуй няма да ги върне обратно откъдето ги е докарал! И пак е по-добре от разнасянето на трупове из Буча за снимки!
06:49 15.11.2022
28 Хара Кири
До коментар #22 от "Така ли":
Зелката руснаците ще го овесят на някое дърво ако не избяга с 200 .06:50 15.11.2022
29 въздушен ас
До коментар #22 от "Така ли":
Вчера руснаците вдигнаха 4 самолета Миг 31 и украинците цял ден перат кюлоти , а сирените в цяла Украйна вият на умряла .Коментиран от #33
06:53 15.11.2022
30 Въпрос
До коментар #22 от "Така ли":
А ти видя ли поне един гражданин от Херсон край него или САМО заобиколен от охраната ?06:55 15.11.2022
31 ПУТИН АГРЕСОРЪТ
07:00 15.11.2022
32 МЪСК САТЕЛИТИ
07:01 15.11.2022
33 Този коментар е премахнат от модератор.
34 ВОНИШ,ВОНИШ
07:11 15.11.2022
35 ПУТИН,,,,,
Коментиран от #37
07:26 15.11.2022
36 ПУТИН,,,,КЪДЕ СЕ СКРИ
Коментиран от #38
07:27 15.11.2022
37 май
До коментар #35 от "ПУТИН,,,,,":
само на теб ти е смешно07:42 15.11.2022
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 БЪЛГАРСКО РПГ
Коментиран от #44
07:56 15.11.2022
40 ЛЕЕ СЕ РУСКА КРЪВ
07:58 15.11.2022
41 Феноменално
Коментиран от #42
08:11 15.11.2022
42 Уточнила е, не лъжи
До коментар #41 от "Феноменално":
Бъди коректен и не изкривявай думите на ВАНГА:"Всичко ще се стопи като лед, само едно ще остане недокоснато – славата на Владимир, славата на РУСИЯ“
09:33 15.11.2022
43 ЗЕЛЕНСКИ ОДОБРЯВАШЕ И ДЕЙСТВИЯТА НА
10:32 15.11.2022
44 РПГ Е БЪЛГАРСКО В ШЕСТЪК !
До коментар #39 от "БЪЛГАРСКО РПГ":
БАШ СИ Е РУСКО !10:34 15.11.2022
45 БЪЛГАРСКО РПГ
10:39 15.11.2022
46 ПЪРВИ В СЛУЧАЯ ЗАПЛАХА ОТПРАВИ ЗЕЛЕНСКИ
10:57 15.11.2022