Руският президент Владимир Путин се е отказал от голямата си годишна пресконференция. По традиция тя се състои в края на годината, но през 2022 г. лидерът в Кремъл няма да застане и да отговаря на въпроси.
Новината съобщи прессекретарят на президентството Дмитрий Песков. Днес той уточнява, че все пак в Кремъл се надяват държавният глава да намери възможност да говори пред медиите.
Голямата среща на Путин с медиите се провежда всяка година през декември от 2012 г. насам. По време на пресконференцията Путин отговаря на въпроси на чуждестранната и федералната преса, както и на регионални журналисти.
В същото време говорителят на Кремъл отказа да говори за евентуалната дата на обръщението на държавния глава към Федералното събрание.
През ноември Песков заяви, че датите на голямата пресконференция на Путин и други важни събития ще станат известни, след като бъде определена датата на обръщението към Федералното събрание.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Бесен- _Язовец
Коментиран от #4, #9
16:02 12.12.2022
2 Мотиката
Коментиран от #57
16:04 12.12.2022
3 Златев
Коментиран от #54
16:04 12.12.2022
4 Мотиката
До коментар #1 от "Бесен- _Язовец":
Една тарифа е нищо повече16:05 12.12.2022
5 Голем смех
16:06 12.12.2022
6 Петьо Петров
Да е жив и здрав човека още много години, иначе Урсула ще му бере гейлето.
Коментиран от #11, #17
16:06 12.12.2022
7 Роки
16:07 12.12.2022
8 Псевдоним
16:08 12.12.2022
9 да да
До коментар #1 от "Бесен- _Язовец":
Президента Владимир Путин е смешник и измамник и го е срам от цамия него,, затова не се показва често, знае че никой не го бръсне за слива вече.Коментиран от #12, #30
16:08 12.12.2022
10 Страх
Ще бъде запомнен като един от малкото царе избягал и предал на врага изконни руски територии
Като Херсон и Харков
16:09 12.12.2022
11 Ти за
До коментар #6 от "Петьо Петров":
Пресата не мисли .трябва да мислят русофилчетата,че като се спомине дъртия сатрап на кого ще се кланят хахагаЩе трябва да не изтрезняват от мъка месеци наред хахага
Коментиран от #15, #16
16:10 12.12.2022
12 Теле
До коментар #9 от "да да":
Не си на нивото на путин, сан. ал16:11 12.12.2022
13 Щом чу новината от днес, че
и сутринта бяха могилизирани 620 орки и 24 танка,се отказа моменталически !
Коментиран от #18
16:11 12.12.2022
14 ДДРОнег
Ясно защо "великия вожд" няма да се изправи пред народа си, кого натика на дъното !!!
Стотици хиляди жертви, милион избягали, всеки се подиграва на джОджето, санкциЙ и прочие, и прочие ...
А и забравих, със сигурност ще има неудобни въпроси ще има ли край тази прословута мобилизация за "специалната военна операция", най-дългата специална военна операция :))))
Има войни, които са продължили много по-кракто от тая СВО :))))
Много смело джОдже, много смело, нали, не е като ЗЕЛЕНСКИ, който се омели да отиде до ХЕРСОН и др. !!!
16:12 12.12.2022
15 Теле
До коментар #11 от "Ти за":
Дъртия сатрап от краварника ли16:13 12.12.2022
16 не е така
До коментар #11 от "Ти за":
от къде пиене за неизтрезняване с месеци ха ха ха,,,,, просто с месеци няма да излизат от кофите.16:13 12.12.2022
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Руския регрес няма спиране
Коментиран от #29
16:15 12.12.2022
21 БСП за България и Радев
Коментиран от #65
16:15 12.12.2022
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 въйй.....
16:17 12.12.2022
24 Путин свърши курса...
16:17 12.12.2022
25 Алекс
16:17 12.12.2022
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Голем смех
16:18 12.12.2022
28 Петьо Петров
До коментар #17 от "Дай боже":
Приятелю не знам дали знаеш какво е добро и зло, но дядо ми ме е учил, че е лошо да пожелавам на някой това което не искам за себе си. Та ти добър или зъл си? Или просто си обучен да мразиш без да знаеш защо? Ти си свободен да мразиш...16:19 12.12.2022
29 шишо
До коментар #20 от "Руския регрес няма спиране":
ти да не си била там ма про..с...таке...со та знаеш как се живее ,или така ти спуснаха от централата на лгблт различните девойки .много ви се радвам на такива като теб от село не излезнала ама си наясно кой къде какво муцка16:19 12.12.2022
30 Бесен- _Язовец
До коментар #9 от "да да":
Смешници са оня друсания от бункера в Киев и дядо му Джоузеф дето се таркаля по стълбите на самолета и се здрависва със сянката на микрофона.16:20 12.12.2022
31 Крайцера москва
16:23 12.12.2022
32 Леля Гошо
16:23 12.12.2022
33 муцки ще ви изям милите ми
16:24 12.12.2022
34 не го мислете путин
16:24 12.12.2022
35 бабка вофка
16:25 12.12.2022
36 Гьобелс
16:25 12.12.2022
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 може вече да е напуснал страната
16:26 12.12.2022
39 Хахахаха
До коментар #22 от "иваило":
Нещо май ти се засегна руската душа16:30 12.12.2022
40 Всичко ще отмени...
Какво значи някаква си личност....
Разстрел! И след разстрела - червей!
16:33 12.12.2022
41 ДЪЛБОКО ВИЖДАЩ
16:36 12.12.2022
42 ДО ВСИЧКИ
Коментиран от #48, #62
16:39 12.12.2022
43 забелязан е сред
Коментиран от #61
16:41 12.12.2022
44 никак не е смешно
Незнм, незнам но се надявам да е истина.
16:46 12.12.2022
45 АЛФ
А Холограма !
Зрителна измама !
Той вече го НЯМА !
16:48 12.12.2022
46 12345
Коментиран от #51, #60
16:48 12.12.2022
47 1234567890
Вече дава Заето!
16:54 12.12.2022
48 опа
До коментар #42 от "ДО ВСИЧКИ":
ДА ГО ДУАТ ВСЕ КОМУНЯГАМИ ИСИЕКоментиран от #52
16:56 12.12.2022
49 Просто човек
17:04 12.12.2022
50 Хихихи..
17:05 12.12.2022
51 А ТИ
До коментар #46 от "12345":
На кой си потомък,,, Станко Тодоров,,,, Петър Младенов ,,,,, Добри Джуров или Пенчо КовадинскиТЕ НЕ СА ОТ ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ ама хич даже.
17:07 12.12.2022
52 ОПОНИРАЙ
До коментар #48 от "опа":
НЕ ОБИЖДАЙ В БЕЗСИЛИЕТО СИ! ИЛИ В БЕЗСЛОВИЕТО СИ...17:13 12.12.2022
53 стоян георгиев
17:20 12.12.2022
54 Факт е,
До коментар #3 от "Златев":
Да не би някой друг го прави ?Да си спомняш в България дали е имало подобно нещо ?
Путин дава достатъчно отговори на руски журналисти, а на чуждестранните няма смисъл, защото НИКОГА не информират читателите както трябва, а ВИНАГИ изопачават отговорите...
В допълнение към това в Русия е създадена онлайн платформа, където гражданите задават различни въпроси и получават отговори или съдействие за решаването на проблемите си !
А как е в България ?
Някой интересува ли се от проблемите на населението ?
Коментиран от #63
17:28 12.12.2022
55 Гочо
17:34 12.12.2022
56 Примати
Коментиран от #59
17:35 12.12.2022
57 Този коментар е премахнат от модератор.
58 Наблюдател
17:42 12.12.2022
59 Този коментар е премахнат от модератор.
60 Хахаха
До коментар #46 от "12345":
Каква е тая простотия която си написал .Хахаха
18:10 12.12.2022
61 На луната
До коментар #43 от "забелязан е сред":
Му направили бункер .Но щял да иска сувалка от Мъск да го извозят до там
18:12 12.12.2022
62 Кремълския
До коментар #42 от "ДО ВСИЧКИ":
Терорист ще си получи заслуженото .А Раша ще продължи да бъде едно блато
Обикновения руснак е обречен да мизерства завинаги .
18:14 12.12.2022
63 Офофоф
До коментар #54 от "Факт е,":
Путлер се интересувал от проблемите на обикновения ватник.Офоф че и ги решавал офофоф
Проблемите на Миллер,Усманов , Абрамович, Дерипаска и всичките олигарси ли решава хахаха
18:18 12.12.2022
64 zащо ли?
19:10 12.12.2022
65 такива вече
До коментар #21 от "БСП за България и Радев":
навсякъде ще му се привиждат. Заработи си го активно и пред чужди и пред свои!19:13 12.12.2022
66 777
20:25 12.12.2022