Тема: Украйна

22 Декември, 2022 21:30 2 630 50

Москва: Служител на руските власти в Херсонска област е убит с кола бомба

  • украйна-
  • война-
  • русия-
  • херсон

Руските власти в Херсонска област обвиняват "украинските терористи" за смъртта на Андрей Щепа

Москва: Служител на руските власти в Херсонска област е убит с кола бомба - 1
Снимка: БГНЕС

Местен служител в контролираната от руските сили част на южната украинска Херсонска област бе убит при нападение с кола бомба, съобщи Ройтерс, като цитира назначената от Москва местна администрация. Руските власти в Херсонска област обвиняват "украинските терористи" за смъртта на Андрей Щепа.

В съобщенията на украинските медии за смъртта му той е наречен "окупатор" и човек, който активно е сътрудничил на руските сили.

Киев заяви, че планира да си върне със сила всички територии, завзети от руските войски след нахлуването им на 24 февруари, отбелязва Ройтерс.

Щепа е поредният служител на поставената от Москва местна администрация в някои от окупираните от руските сили региони на Украйна, който умира при неясни обстоятелства.

През ноември Кирил Стремоусов, заместник-ръководител на назначените от Русия местни власти в Херсон, загина в автомобилна катастрофа, въпреки че е пътувал в бронирана кола. Други руски служители пък бяха ранени или убити при взривове на бомби.

Москва: Служител на руските власти в Херсонска област е убит с кола бомба
Снимка: БГНЕС


Поставете оценка:
Оценка 3.6 от 24 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Джарвис

    32 30 Отговор
    Терористи сър!

    Коментиран от #15, #46

  • 2 Нормално

    40 35 Отговор
    Щепа е отишъл да прави компания на Стремоусов. Скоро всички колаборанти и национални предатели ще се съберат при Кобзон.

    Коментиран от #10

  • 3 На това

    39 23 Отговор
    преди "демокрацията" го наричаше терористичен акт! А сега го подкрепят! 😂 Остана ли още някой достатъчно глупав. да мисли, че има демокрация? 😃

    Коментиран от #7, #11

  • 4 Голем смях

    36 40 Отговор
    БРАВО..СЛАВА УКРАИНА
  • 5 Съдба

    34 33 Отговор
    Има ли още мераклии за рашистки службици? С единия крак си на оня свят. Другият крак може да го оставиш на тоя.
  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 Терористичен акт е

    39 34 Отговор

    До коментар #3 от "На това":

    Ако го правиш в чужда страна. А в Украйна се нарича ,,ликвидация на агресора,,.

    Коментиран от #14

  • 8 адолф

    38 35 Отговор
    човек трябва да доста глупав,за да служи на путлер!
  • 9 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 10 Страничен наблюдател

    21 19 Отговор

    До коментар #2 от "Нормално":

    С нацистите ще идат на среща с Бандера.
  • 11 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 12 А НЕ БЕ....

    16 19 Отговор
    Ми да БЕШЕ одил пеш бе😀....шансовете са като залагания на футбол.....👍коефициент...кола бомба 107%....дограма от блок...13%....
  • 13 ✰ Б О Л Ш Е В И К ✰ ©©©℗ ☭✰

    26 29 Отговор
    Утре пак ще има дъжд от ракети по укрофашагите!

    Коментиран от #38

  • 14 Аха

    19 14 Отговор

    До коментар #7 от "Терористичен акт е":

    да благославяме арабите тогава! Наистина ли, няма никой горе на раменете? Просто не мога да повярвам как сте като стадо!
  • 15 Мммммм

    28 24 Отговор

    До коментар #1 от "Джарвис":

    Който нож вади, от нож умира! Да му мисли Путин!
  • 16 Факт е,

    29 23 Отговор
    Още ли някой има съмнение доколко Украйна е правова държава ?
    Тя е отдавна държава- терорист ?

    Един престъпник докато не получи възмездие, става все по-нагъл, защото западните уж демократи са го убедили , че каквото и да направи ще бъде оправдан ?
    ДОКОГА ?

    Коментиран от #20

  • 17 Жълто джудже

    14 19 Отговор
    В цял свят това се нарича пропаганда. Ръководителят на едно малко село дори не е бил на държавна служба.
  • 18 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 19 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 20 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 21 Забавно

    22 21 Отговор
    Супер. Още един орк пратен в ада! СЛАВА на ВСУ! СЛАВА на ПОЛК АЗОВ!
  • 22 В.В.П.през К@ра ми е за ЕС..

    18 17 Отговор
    Ще се рине яко боклука.!.Аууу..Русия много обича террористите .Да питат чеченците.Путя ще ги изтребе бавно и садистично.

    Коментиран от #27

  • 23 Жълто джудже

    10 8 Отговор
    Русия не убива селски старци.
  • 24 Стършел

    19 20 Отговор
    Браво на украинските лъвове, мачкайте предателите.
  • 25 УКРАИНСКИТЕ ТЕРОРИСТИ

    16 13 Отговор
    защо е в кавички. Значи арабите когато взривяват мирни граждани са терористи, а украинските нацисти - в кавички
  • 26 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 27 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 28 Гост

    13 13 Отговор
    Терористите не ги чака нищо добро! Днес бяха заловени двамата нечовеци - всушанските офицери, разстреляли 10 обезоръжени, лежащи руски войници! Атлантическият рев за лгдб "правата" на извер.ите да започва веднага...

    Коментиран от #35, #37

  • 29 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 30 Дядо от село

    15 5 Отговор
    Предателите това ги чака
  • 31 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 32 007

    18 7 Отговор
    Еми намерил е квото е търсил. 🇧🇬🇺🇦🇪🇺🇺🇸🇧🇬
  • 33 УКРАЙНА🇺🇦

    17 10 Отговор
    Браво само така
  • 34 Айде

    16 10 Отговор
    Всеки ден да е така, до победата!
  • 35 УКРАЙНА🇺🇦

    11 11 Отговор

    До коментар #28 от "Гост":

    Малко са разстреляни
  • 36 Браво....

    18 12 Отговор
    Слава Украина !!!!!, Така ще е докато и последният руски варварин бъде изритан от Украйна.
  • 37 007

    10 9 Отговор

    До коментар #28 от "Гост":

    Прав си иначе за рашистките терористи де. 🇧🇬🇺🇸🇪🇺🇺🇦🇧🇬
  • 38 УКРАЙНА🇺🇦

    14 11 Отговор

    До коментар #13 от "✰ Б О Л Ш Е В И К ✰ ©©©℗ ☭✰":

    Болшивишко лай...о
  • 39 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 40 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 41 Извод

    8 0 Отговор

    До коментар #27 от "Оня с коня":

    Коня пак е бил позициониран отзад - удри коньо !
  • 42 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 43 Нострадамус от Злокучене

    15 9 Отговор
    Поредният колаборант който украинските партизани взривяват показно.Интересното е,че и самите ватници в някакъв момент започват да се осовобождават от колаборантите,както направиха с оня палячо в Херсон,преди позорно да избягат от града.
  • 44 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 45 юнабомбър

    6 4 Отговор
    бравос
  • 46 Просто човек

    5 0 Отговор

    До коментар #1 от "Джарвис":

    Това си е украйнска земя. Кой е терориста?!
  • 47 дядото

    1 1 Отговор
    по натовските стандарти такива прояви не са тероризъм
  • 48 А рогозин

    1 1 Отговор
    Е ранен в задникащо не казвате сегаще му дадат орден Имени Жопа
  • 49 ДЪЛБОКО ВИЖДАЩ

    0 0 Отговор
    По добре за него ,ако го бяха обесили.
  • 50 ДЪЛБОКО ВИЖДАЩ

    0 0 Отговор
    този как го броите,фа ктти???Към руската армия или към други руски загуби???Питам,щото досега руските мародери нямаха убит войник та затова???
Новини по държави: