21 Март, 2014 19:54 2 973 2

Правителството в Украйна е нелегитимно

  • крим-
  • украйна-
  • русия

Европейският съоз ще тежи на Украйна, а не обратното

«Западът мери с двоен аршин по отношение на Крим», съобщиха в предаването «На Ръба» 4-7 в ефира на Канал 3 Божидар Петров и Павел Вътков – организатори на инициативи в подкрепа на Русия, включително и няколко шествия в подкрепа на Крим.

Крим действаше много бързо в ситуацията на протестите и насилието, и затова създаде своите бригади за самозащита, и това са остатъците от Беркрут, паравоенни формирования, и други, създадени с цел да изхвърлят окупаторите от Крим, допълни Петров.

Европейският съоз ще тежи на Украйна, а не обратното, отвърна Божидар Петров в отговор на въпрос на водещия Димитър Патарински относно подписаното днес споразумение за присъединяване на Украйна към ЕС. Ако Украйна стане част от ЕС, това означава пълно съсипване на икономиката и индустрията на страната, и страшна безработица на украинския народ.

«Чии интереси защитава Президентът Росен Плевнелиев», попита Божидар Петров. Припомняме, че Президентът поиска санкции за Москва заради анексирането на Крим към Русия. «Ние приемаме референдума, понеже това е най-пряката форма на демокрация. Но го оспорваме, тъй като е безумен», допълни Вътков.

Много е важен въпросът дали и какви компенсации ще получи България заради кризата в Украйна, завършиха организаторите на инициативи в защита на политиката на Русия в Крим.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 M_SUX

    4 0 Отговор
    Кой ни пита нас, кой се интересува от нас и нашето мнение та дигаме аларма.
  • 2 Emiliyan Bonovski

    5 0 Отговор
    EU nqma da teji na ukraina a napravo 6te q dosasipe kakto napravi s BG i RO