ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Точно Порше БГ ли ще ги продава???Те цените им ще са като на нови коли,тогава.Финансово разумни и качествени услуги точно в официалния представител на марките,иска ми се да вярвам,ама надали.
А иначе идеята не е лоша и сигурно работи......в Германия.
Цените са им добри като цяло, стига да не е измама, а километри и състояние да са им действителни. Струва си да се дадат 2,3 хиляди лева в повече, но да имаш гаранция за качеството, а не останеш след 2 месеца с повредена кола за 10х. лева.
"Volkswagen AG е първия концерн, който въвежда единна световна марка за продажба на употребявани автомобили." БМВ Премиум Селекшън ?! Ехо ?! Има го от 4-5години ПОНЕ.
Дааа,за съжаление симон е прав.Това е имоят опит -много вървят,малко горят ,но ми побелява косата по минимум два пъти като вляза в бокса в месеца и по два пъти в годината за основни неща -като окачване,ремъци и става мазало.Не са вече народни коли и това което бяха.По склонен съм да взема мерцедес или японски модел но не и нещо от ауди дас ауто-за съжаление ...
Не е лошо, ама като знам как надуват цените тези представителства, 6 месеца гаранция не е кой знае колко, по сериозните автокъщи в Ст Загора дават 6 месеца гаранция на двигател и скоростна кутия.
ако ще е 10 000лв по-добре още 10 000 и нова джипка дачия с 5 години гаранция не с 6 месеца по добре да струват 15 000 но да са с поне 3 години ама като си знаят стоката дават 6 месеца да има шарани тия новите без изключение марката всичко и еднодневка с един кош дачици да има оборот на части материалите от които ги правят са шок и ужас няма вече милион милион и половина километра на по 400 000 най много 600 000 км леш и то за мерцедеси бмв от тоя клас скърцат тракат пвц направено да се чупи след гаранцията да изтече и айде при клаус на пазарлък новия модел още по леш и така вечно бедни телефони коли и до там се изчерпва всичко карайте си старите коли ремонтирайте стягайте повече изгода ще видите имали купе има кола другото се прави ако имаш доходи купувай нова не полу нова поздрави на всички сънародници
Звънях за една кола с въздушно окачване пусната да се продава в новия им сайт. Оказа се че е окачването е прецакано и трябват 7/8к лв да се оправи. Поне си казват. Но за каква гаранция говорим. Иначе двигателя бил добре. Статията е заблуждаваща реклама по смисъла на закона.
Киа-та е много по добър автомобил от ковчезите на VW-груп, просто българина харесва марката VW, иначе във всеки един покадател Киа са по добри а са и много-много по красиви !!
Шкода фабия комби 1.6 дизел 90 коня на 143 хил. за 12 800 лева?
Преди две години продадох Ford S-max купен от Мотопфое и поддържан само там на 144 хил.км за 15 000 лева. Говорим за кола която нова струваше над два пъти повече от шкодичката!
Гледам в Мото-Пфое - Форд Фокус 115кс дизел на 88 хил.км. за 13 900. С година и отгоре гаранция.
Тия бая са понадули цените. Не знам колко луд трябва да си за да се вържеш.
Идеята за Das WeltAuto е добра и определено имат много хубави и запазени автомобили, но цените започват от 10 хиляди нагоре. В България масово се купуват коли до към 10-15 хиляди лева. И не всеки може да плати цената, която са обявили за тези автомобили в сайта на dasweltauto. Цените за Volkswagen бързо достигат 30-40 хиляди и просто няма смисъл да се плаща такава цена при условие, че пътищата ни са леш...
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Марио
Коментиран от #20
10:39 12.06.2015
2 Билл
Коментиран от #3
10:43 12.06.2015
3 Да
До коментар #2 от "Билл":
Да, за съжаление е така! Иначе идеята, а предполагам и изпълнението е супер. Хубаво е повечето популярни марки да предлагат същото.11:04 12.06.2015
4 ярослав станчев
А иначе идеята не е лоша и сигурно работи......в Германия.
11:14 12.06.2015
5 eho
11:17 12.06.2015
6 гост
11:26 12.06.2015
7 DiSmiSSaL
Коментиран от #12
11:59 12.06.2015
8 симон
Коментиран от #11
12:46 12.06.2015
9 Волен Сидеров
Коментиран от #22
12:55 12.06.2015
10
13:12 12.06.2015
11
До коментар #8 от "симон":
Те всички коли се трошат, малко или много, ама тия са от скъпите трошляци....13:17 12.06.2015
12 Калата
До коментар #7 от "DiSmiSSaL":
Пише "единна световна марка", Селекшъна не в цял свят, брато13:34 12.06.2015
13 Иво
Коментиран от #15
13:38 12.06.2015
14 сиромах
15:25 12.06.2015
15 бачкатор със смартфон
До коментар #13 от "Иво":
Потребителите наистина сме идиоти, след като купуваме телефони за около и над 1000 лв. защо да не ни предлагат и коли с бесни надценки?15:28 12.06.2015
16 Гост
16:27 12.06.2015
17 бивш фен на Ауди
19:05 12.06.2015
18 Benz Fan
19:23 12.06.2015
19 голфа
Коментиран от #21
19:25 12.06.2015
20 човекът X
До коментар #1 от "Марио":
Звънях за една кола с въздушно окачване пусната да се продава в новия им сайт. Оказа се че е окачването е прецакано и трябват 7/8к лв да се оправи. Поне си казват. Но за каква гаранция говорим. Иначе двигателя бил добре. Статията е заблуждаваща реклама по смисъла на закона.21:02 12.06.2015
21 мечока
До коментар #19 от "голфа":
Киа-та е много по добър автомобил от ковчезите на VW-груп, просто българина харесва марката VW, иначе във всеки един покадател Киа са по добри а са и много-много по красиви !!22:24 12.06.2015
22 Audi
До коментар #9 от "Волен Сидеров":
То с такъв собственик които кара душмански и 5 пъти в месеца ще ходиш на сервиз.07:21 13.06.2015
23 dfdfd
23:37 13.06.2015
24 Смешника
08:21 14.06.2015
25 АЗ
Преди две години продадох Ford S-max купен от Мотопфое и поддържан само там на 144 хил.км за 15 000 лева. Говорим за кола която нова струваше над два пъти повече от шкодичката!
Гледам в Мото-Пфое - Форд Фокус 115кс дизел на 88 хил.км. за 13 900. С година и отгоре гаранция.
Тия бая са понадули цените. Не знам колко луд трябва да си за да се вържеш.
10:37 14.06.2015
26 Кобрата
17:43 15.06.2015