Луис Енрике
Треньорът на Барселона коментира играта на вратарите на каталунците
“ Ние не привличаме вратарите само защото са руси и красиви, а защото са добри при играта с крака, в изнасянето на топката и заради това, че могат да правят спасявания. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА