ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Джипът е хубав, но цената е прекалено висока, реално не предлага кой знае колко повече от една базова G-класа от около 200 000 лв...
След няколко години като станат моргаляци и им изпият душицата, пак ще ги докарат тук, но и първите им собственици ще са загубили доста пари от тях... Специално за тези лимитираните говоря.
А и защо му е това стъкло между седалките, да не може да се говори в купето с задните пасажери...
Тия G класи по 200 000лв са най-малкия двигател и е дизел.
G 500 4×4², на чиято платформа е построен тоя майбах е 230 000 евро в Германия. G63 е 150 000 евро в германия. Ако му добавиш и допълнителните екстри цената още скача.
Ако намериш в Германия гаранционо G 63 AMG с поне 2 г. гаранция за 150 000 евро - напиши линк веднага. Имам купувач! - под 200 000 евро няма Г63 АМГ с гаранция!!! - най-малкия мотор е двуврата Г320 ЦДИ и е с прекрасен дизел с 240 коня и 450 нм от още 1800 об.!!! струва 230 000 лв. Но истина е че на новите Ге класе отива само 8 и 12 цл. мотор да къркори и боботи. И в САЩ и в Русия и на балканите се карат предимно от наркодилъри на високо ниво. Факт е че това е основния контингент на Ге класе навсякъде.
Точно жените са най-големите фенове на G class и няма жена, която да не е луда по нея.
А за Х5 - И аз бих предпочел Х5 или Х6. Или Кайен. Общо-взето всеки един джип пред G class. Но това не пречи да я дискутираме. Това, че имаш мнение относно някоя кола, не значи че задължително си ѝ фен.
Пише се "малОумници" и "полОвината". Да не говорим колко запетаи и точки ти липсват.
Не знам какъв гъзар си мислиш, че можеш да бъдеш, но си адски неграмотен. Което е смешно и жалко.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Кобрата
След няколко години като станат моргаляци и им изпият душицата, пак ще ги докарат тук, но и първите им собственици ще са загубили доста пари от тях... Специално за тези лимитираните говоря.
А и защо му е това стъкло между седалките, да не може да се говори в купето с задните пасажери...
10:58 10.10.2017
2 Един Гост
G 500 4×4², на чиято платформа е построен тоя майбах е 230 000 евро в Германия. G63 е 150 000 евро в германия. Ако му добавиш и допълнителните екстри цената още скача.
Коментиран от #4
11:35 10.10.2017
3 Алфа Ромео
12:26 10.10.2017
4 СубаруЛеворгВарна
До коментар #2 от "Един Гост":
Ако намериш в Германия гаранционо G 63 AMG с поне 2 г. гаранция за 150 000 евро - напиши линк веднага. Имам купувач! - под 200 000 евро няма Г63 АМГ с гаранция!!! - най-малкия мотор е двуврата Г320 ЦДИ и е с прекрасен дизел с 240 коня и 450 нм от още 1800 об.!!! струва 230 000 лв. Но истина е че на новите Ге класе отива само 8 и 12 цл. мотор да къркори и боботи. И в САЩ и в Русия и на балканите се карат предимно от наркодилъри на високо ниво. Факт е че това е основния контингент на Ге класе навсякъде.Коментиран от #5
14:08 10.10.2017
5 Един Гост
До коментар #4 от "СубаруЛеворгВарна":
https://www.mercedes-benz.de/content/germany/mpc/mpc_germany_website/de/home_mpc/passengercars/home/new_cars/models/g-class/_w463_crosscountry/advice_sales/pricelist.html#_int_passengercars:home:model-navi:pricelistЕто ти линк.
16:37 10.10.2017
6 Един Гост
Ето ти и снимка от брошурата. G63; 571hp; 145 358,50 euro.
16:39 10.10.2017
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Един Гост
До коментар #7 от "Митю":
Точно жените са най-големите фенове на G class и няма жена, която да не е луда по нея.А за Х5 - И аз бих предпочел Х5 или Х6. Или Кайен. Общо-взето всеки един джип пред G class. Но това не пречи да я дискутираме. Това, че имаш мнение относно някоя кола, не значи че задължително си ѝ фен.
17:32 10.10.2017
9 Един Гост
Не знам какъв гъзар си мислиш, че можеш да бъдеш, но си адски неграмотен. Което е смешно и жалко.
17:34 10.10.2017