ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Няма нужда от газова !! Не е проектиран от завода да работи на газ !! Длагането на газ щр доведе до бавната смърт на двигателя !! Хайде няма нуждаот газов боклук
Специално този мотор не е с директно впръскване както при 5-ците от по-късните години и работи добре на газ, здрав мотор е.
А и ако не е каран на газ още от начало, няма да му се скапе мотора.
Всичко като се поддържа, няма проблеми.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Пазарен Либерализатор
12:40 13.10.2017
2 Вуте
Коментиран от #4
12:42 13.10.2017
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 112
До коментар #2 от "Вуте":
С този GTI знаеш ли колко пакетчета сос може да си вземе.13:04 13.10.2017
5 Кобрата
Ще му сложи и газова и всичко е 6
Коментиран от #6
13:19 13.10.2017
6 МАК
До коментар #5 от "Кобрата":
Няма нужда от газова !! Не е проектиран от завода да работи на газ !! Длагането на газ щр доведе до бавната смърт на двигателя !! Хайде няма нуждаот газов боклукКоментиран от #8
13:45 13.10.2017
7 чиста реклама
Евала заслужават си препичането на малибу .
Търсенето на Golf няма да се увеличи
Но на Макдоналските боклуци о даааа
13:45 13.10.2017
8 Кобрата
До коментар #6 от "МАК":
Специално този мотор не е с директно впръскване както при 5-ците от по-късните години и работи добре на газ, здрав мотор е.А и ако не е каран на газ още от начало, няма да му се скапе мотора.
Всичко като се поддържа, няма проблеми.
15:13 13.10.2017
9 Алфа Ромео
18:50 13.10.2017
10 дебой
19:30 13.10.2017
11 Роман дизел
21:16 13.10.2017