ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
И за къде се е разбързал ИВАН,след като за разлика от аутобаните на Хитлер в Германия ,в Русия има само черни пътища по него време и само в центъра на най-големите градове-калдаръм?
И каква файда че е красива- никой нито я е виждал, нито се знае някой да я има тази кола някъде... Просто била е направена 1 бройка някога някъде си...
Инженер Бабич най-вероятно е работил във външното министерство на СССР и е имал възможност да надзърне зад "желязната завеса",сигурно е ходил до щатите,защото стилът е Американски,точно от 50те години -с ракетните перки от зад, а фаровете,бронята и част от решетката са от Победа,изглеждат ужасно на този автомобил,но какво да правят хората ,това имат -това слагат.Все пак е спазил старата Руска традиция ,че е по лесно да изкопираш нещо от колкото да го изобретиш!
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 стоян
Коментиран от #4
13:06 13.11.2017
2 Косе
13:33 13.11.2017
3 onq s konq
14:47 13.11.2017
4 туту
До коментар #1 от "стоян":
Не обиждай галошите.14:59 13.11.2017
5 Зомбайо
15:05 13.11.2017
6 И ТВА Е 10 Г СЛЕД ВОЙНАТА
17:56 13.11.2017
7 libengazi
19:00 13.11.2017
8 един
19:14 13.11.2017
9 Иванчо
Ужас
21:34 13.11.2017
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Драйвър
02:38 14.11.2017
13 Гост
09:09 14.11.2017
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Шаран БГ
13:53 15.11.2017