ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Не пречи на никого, не нарушава законите, не вреди на съседите, а накрая може лесно да ги продаде. Добре се е сетил. Той е немец, ако става лесно и бързо да изиска друга маркировка и да има основание да я изиска, то той щеше да го направи, прагматични са, но не и нагли говеда каквито са повечето наши сънародници.
Вие русофилите ще си купите две банички - едната за лявата ръка, другата за дясната и с език ще пишете глупостите тука, че за друго нямате пари, не ви дават вече хахах:):):)
Отивам при един приятел на гости в блока където живее след 30 мин слизам и някой беше решил че мястото пред блока е негово на сутринта тръгвам за работа и гумите на джанта.
Не си прав... Това значи ли, че някой с голяма манивела, дето преди е нямал пари за джип и е карал някви трошки, а сега e намерил пари за джип, манивелата му изведнъж ще се смали
Щото аз не вярвам... Който си го има като дар от Бога, няма кой да му го вземе, само защото си е купил джип
Този индивид трябва да е доста некадърен шофьор, за да е запази за маневриране два-три пъти по-голямо разстояние от вратата на гаража си. Жалко за съседите, че човек, притежаващ гараж, е завзел половината места за паркиране на улицата, защото освен с липса на шофьорски умения, разполага и с излишни пари.
Така като гледам снимката на него му пречат саксиите и високата стена пред входа за да извие и да си излезе на пътя с предницата напред. И аз имам мръсен праг отстрани на гаража, но никой не отчита това и се набиват всякакви "танкове" и "автобуси" (в БГ коли не се карат, виж цели бусове с по един човек вътре, друга работа) че и спорят че имало място. А после аз съм този дето трябва да намира начини да ги пази да не им ударя бричките, нали? Само се чудя за какво са му цели смартове, като се продават и скоби.
Явно иска да може да си завие в гаража от раз а не да му се налага да прави маневри първо да изправя колата. Имайте предвид че в цивилизованите страни си е така.... Спокойствието и улеснението са на върха на човешките нужди, а не манията да се доказват шофьорски умения пред компирите. Човека се прибира уморен от работа и въобще не му е до драйвърски изпълнения, иска да мушка колата и да почива! Защото на следващия ден няма да кисне кол ейджънт у офиса да му викат необразовани копелета шефчета, ама с връзки, а ще създава на чертожната дъска! Примерно БМВто, което след 10 години ние ще купуваме от Дупница да му се радваме като маймуни
така един познато осъдиха преди време, че е подпалил няколко коли, защото бе спрял пред един блок на гости, местните му срезали гумите и решението бе да им запали на тия колите!
ПЕПЕЛНИЦИ НА ВРАТИТЕ. И ВИЕ СИ КУПЕТЕ. НАЛИ НЯМА ВЕЧЕ КОМУНИСТИ. КОПУВАЙТЕ БЕ. ИСКАХТЕ ДЕМОКРАЦИЯ А ПА СЕ СТЯГАТЕ, ОТПУСНЕТЕ СЕ, ЖИВОТА ДНЕС Е ПЕСЕН. ПРОЛЕТ, ЛЯТО, ЕСЕН ЗИМА - В МАГАЗИНА ВСИЧКО ИМА. КУПУВАЙТЕ И ЖИВЕЙТЕ . В БЪЛГАРИЯ ДЯВОЛА СЕ Е ЗАСЕЛИЛ И НЯМА ДА СЕ МАХНЕ. КАКВО ЩАСТИЕ И ОРИСИЯ ДА ЖИВЕЕМ НА РАЗСИПИЯ !
В Германия всичко е уредено и щом комшиите му се чудят защо не се е обърнал към общината да сложат зигзагообразна маркировка отговора е един не знае още немски милия. Така ,че няма каво да се чудите я е някой балкански субект я някоя рязана пушка. Те хората там са го измислили той открил топлата вода с два смарта смяааах
ВИЖ В 1865 КОЙ РУСКИ ДОКТОР ПЕЧЕЛИ БАСА С ФОН БИСМАРК И СПАСЯВА ""ВЕЛИКИТЕ ШВАБИ"" ОТ НЕПРЕСТАННОТО УМИРАНЕ ОТ ЯДЕНЕ НА НАДЕНИЦИ И ВУРСТОВЕ ЗАРАЗЕНИ СЪС САЛМОНЕЛА И ТРЕХИНИЛОЗА БОЛЕСТИ НЕЧУВАНИ ДОТОГАВА ОТ "" УМНИТЕ ЗАПАДНЯЦИ"".
Този глупав германец, да беше забил не една а пет кирки в колите на тези дето му препречват алеята към гаража за да си паркира спокойно лимузината. Ама на! "Прост германец"! да дойде в българия на учебни курсове и да се научи!
С оглед на новите тенденции в автомобилостроенето - да правят все по-калпави и все по-калпави автооболи след години тези смартове както ги мислим за боклуци ще са като сегашните Голф 2.
Тогава ще бъдан неубиваеми, като продължават да се движати на заветните 8-9 години. Тогава колите ще живеят до 5 години като ще има леко обслужване на двигателя - анрежанажен комплект, ролки, маслена помпа, водна помпа, разпределителни валове, сегменти. Това ще е малко обслужване на всеки 10-15 000км. А тия ще са само с филтри.
Ще струват луди пари - както сега Мерцедес 124 на малко километри и в добро състояние.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Иванчо
17:13 01.02.2018
2 Марио
Коментиран от #11
17:14 01.02.2018
3 JEEP
17:16 01.02.2018
4 гост
17:27 01.02.2018
5 Тошева
Коментиран от #25
17:48 01.02.2018
6 незнайко
20:39 01.02.2018
7 българин
21:07 01.02.2018
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Гого
21:48 01.02.2018
10 Сталин
Коментиран от #22
22:04 01.02.2018
11 фонзи
До коментар #2 от "Марио":
БаЗее джипове карат само тея с малките пи.киКоментиран от #12, #15, #21
00:00 02.02.2018
12 Кобрата
До коментар #11 от "фонзи":
Не си прав... Това значи ли, че някой с голяма манивела, дето преди е нямал пари за джип и е карал някви трошки, а сега e намерил пари за джип, манивелата му изведнъж ще се смалиЩото аз не вярвам... Който си го има като дар от Бога, няма кой да му го вземе, само защото си е купил джип
00:06 02.02.2018
13 Болимефара
11:19 02.02.2018
14 Пари на вятъра
11:37 02.02.2018
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Немци....
14:17 02.02.2018
17 Дикембе Мутомбо
То и тук, покрай повечето плод-зеленчук има по една кола-склад за касетки или стока. Пред този в нашия квартал - два стари буса даже.
15:02 02.02.2018
18 Пешо
Коментиран от #20
15:42 02.02.2018
19 Шваб
16:24 02.02.2018
20 Така се прави държава
До коментар #18 от "Пешо":
Явно иска да може да си завие в гаража от раз а не да му се налага да прави маневри първо да изправя колата. Имайте предвид че в цивилизованите страни си е така.... Спокойствието и улеснението са на върха на човешките нужди, а не манията да се доказват шофьорски умения пред компирите. Човека се прибира уморен от работа и въобще не му е до драйвърски изпълнения, иска да мушка колата и да почива! Защото на следващия ден няма да кисне кол ейджънт у офиса да му викат необразовани копелета шефчета, ама с връзки, а ще създава на чертожната дъска! Примерно БМВто, което след 10 години ние ще купуваме от Дупница да му се радваме като маймуни16:34 02.02.2018
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 гостите
До коментар #10 от "Сталин":
така един познато осъдиха преди време, че е подпалил няколко коли, защото бе спрял пред един блок на гости, местните му срезали гумите и решението бе да им запали на тия колите!18:05 02.02.2018
23 И АЗ но да ги ползвам за
19:41 02.02.2018
24 И тоя е германец колкото и аз
21:16 02.02.2018
25 ЕЙ РУСОФОБИИ ...
До коментар #5 от "Тошева":
ВИЖ В 1865 КОЙ РУСКИ ДОКТОР ПЕЧЕЛИ БАСА С ФОН БИСМАРК И СПАСЯВА ""ВЕЛИКИТЕ ШВАБИ"" ОТ НЕПРЕСТАННОТО УМИРАНЕ ОТ ЯДЕНЕ НА НАДЕНИЦИ И ВУРСТОВЕ ЗАРАЗЕНИ СЪС САЛМОНЕЛА И ТРЕХИНИЛОЗА БОЛЕСТИ НЕЧУВАНИ ДОТОГАВА ОТ "" УМНИТЕ ЗАПАДНЯЦИ"".23:25 02.02.2018
26 Тотко
11:34 03.02.2018
27 бай Тодор
12:30 03.02.2018
28 Патриот
Тогава ще бъдан неубиваеми, като продължават да се движати на заветните 8-9 години. Тогава колите ще живеят до 5 години като ще има леко обслужване на двигателя - анрежанажен комплект, ролки, маслена помпа, водна помпа, разпределителни валове, сегменти. Това ще е малко обслужване на всеки 10-15 000км. А тия ще са само с филтри.
Ще струват луди пари - както сега Мерцедес 124 на малко километри и в добро състояние.
13:23 03.02.2018