Тодор Батков
Президентът на Левски Тодор Батков коментира победата над аутсайдера ФК Сараево с 1:0 в среща от Лига Европа.
“ Какво да им се плашим на тия?! Ние пътуваме с правителствения самолет, правим разходи за подготовки, а те са дошли с рейс..... „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Аман брее
10:24 17.09.2019
2 Манавски
10:24 17.09.2019
3 Pavlito
Коментиран от #4, #6, #20, #25, #30
10:25 17.09.2019
4 Руснак
До коментар #3 от "Pavlito":
е как ... виж ладите например! Другари, Лада 2107 е много по-добра във всяко едно отношение!Коментиран от #17
10:29 17.09.2019
5 Driving pleasure
10:29 17.09.2019
6 1111
До коментар #3 от "Pavlito":
И кво ти харесва с тоз грозен кощник?Коментиран от #19
10:30 17.09.2019
7 Рено
Коментиран от #8, #22
10:32 17.09.2019
8 Село
До коментар #7 от "Рено":
селинджърска си е! като плакат в кръчма или камион от преди 30 години10:37 17.09.2019
9 Пешо
10:38 17.09.2019
10 Бачкатор
Коментиран от #13
10:41 17.09.2019
11 еврогей,еколог и веган
11:12 17.09.2019
12 ДДДД
11:24 17.09.2019
13 Colt
До коментар #10 от "Бачкатор":
То това грам душа няма11:41 17.09.2019
14 qqqqqq
Коментиран от #21
11:41 17.09.2019
15 Ввв
11:49 17.09.2019
16 Ивайло
11:50 17.09.2019
17 James
До коментар #4 от "Руснак":
В оригинал е Москвич, не Лада.12:11 17.09.2019
18 Японеца
14:21 17.09.2019
19 Pavlito
До коментар #6 от "1111":
... а на теб какво ти харесва на руската кола модел от същите години?14:23 17.09.2019
20 Ония Руснак
До коментар #3 от "Pavlito":
Ами Руснаците например правят Су57 и МиГ31!!! А Германците не!!! Мисля че е въпрос на приоритети!!!Германия имат навик да губят войни, а Руснаците, не!!!Коментиран от #33
14:44 17.09.2019
21 Хайл
До коментар #14 от "qqqqqq":
Това малко хора могат да го разберат...на ония с дъстъра и теслата не се мъчи да обясняваш за тръпката от усещането на силата14:50 17.09.2019
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Kocha
16:52 17.09.2019
24 Митьо
18:29 17.09.2019
25 Жаба
До коментар #3 от "Pavlito":
Заради план "Маршал"19:36 17.09.2019
26 Гост
21:27 17.09.2019
27 Дъ Клаш
00:22 18.09.2019
28 Алфа Ромео
00:22 18.09.2019
29 Дъ Клаш
00:40 18.09.2019
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Лаладжии
05:47 18.09.2019
32 Бен Зин
11:46 18.09.2019
33 Германец
До коментар #20 от "Ония Руснак":
Прав си колега, хората искат да карат Мерцедес, а не Су!!! Същите тези победители чистят тоалетните на победените... не вярваш?Ела при победените и ще видиш! И тогава сам ще си направиш кой какво прави, и кой е по-по най?!
13:47 18.09.2019
34 Roskata
14:36 18.09.2019
35 Иван
Истината е в Електрическите коли.
18:50 18.09.2019
36 Иван
18:52 18.09.2019
37 Vtec
20:24 18.09.2019
38 Светлин
06:21 19.09.2019