18 Август, 2013 10:23 24 086 15

Вижте как ще изглежда Audi A8

  • audi-
  • a8


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 СМЪРТ-ЗА- ТУРЦИТЕ

    3 8 Отговор
    Как,как,как.....като предни 3-4 модела !

    Коментиран от #11

  • 2 Иво Йотов

    7 5 Отговор
    На мен лично доста ми харесва този дизайн
  • 3 Симеон Тасев

    4 5 Отговор
  • 4 Vladislav Qkov

    3 5 Отговор
    preli4a malko na staroto a8

    Коментиран от #6

  • 5 Hristian Iliev

    7 3 Отговор
    Вие какво искате да ви прилича на трабант ли ? Мн ясно че ще прилича на стар модел. Както са всички "нови" модели на коли...
  • 6 Нема Бира

    2 5 Отговор

    До коментар #4 от "Vladislav Qkov":

    Което в същност е супер! Старата А8 беше класи над сегашната!!!
  • 7 PIRANHA

    5 3 Отговор
    Всъщност ауди и бмв пак изчакаха появата на С класата, за да си напускат копираните детайли от Мерника!

    Коментиран от #10

  • 8 валко

    2 3 Отговор
    Здравей те.Вместо да критикувате всичко което ви се представя като информация защо не направите нещо което да се хареса на всички.
  • 9 Kiko Kikov

    2 2 Отговор
  • 10 ВИП АМГ

    1 2 Отговор

    До коментар #7 от "PIRANHA":

  • 11 ВИП АМГ

    1 3 Отговор

    До коментар #1 от "СМЪРТ-ЗА- ТУРЦИТЕ":

    smart za dps
  • 12 Бай Иван

    3 3 Отговор
    Това е автомобил за хора с възможности и вкус към хубавото и луксозното.И старата 8ца беше хубава и тази също е добра.Този клас автомобили а Ауди винаги са се отличавали с добра визия и качество.

    Коментиран от #13

  • 13 Ts@r

    2 1 Отговор

    До коментар #12 от "Бай Иван":

    Просто при наличието на 7-series и най-вече S-klasse коментарът ти е просто несериозен. Въпреки, че визията на A8 не е лоша, на снимката отгоре не виждам нищо по-различно от досегашната A8 само че с големи гуми. Пак казвам, че A8 е наистина добър автомобил, но да го сравняваш с S-klasse е все едно да сравняваш Mustang Shelby с LaFerrari.
  • 14 Atanas Nikolov

    3 1 Отговор
    Те пък добре че Мерцедес и БМВ са много различни
  • 15 Бисер Не

    1 0 Отговор
    Пълно е с разбирачи обаче, тва се нарича фейслифт и се съмнявам да видиш големи разлики с настоящатата лимузина като я сравняваш със рисунка.. И много грешиш като си мислиш , че Ауди неможе да се сравнява с Мерцедес, само виж продажбите и статистиките и тогава се обаждай и пиши некомпетентни коментари.