Бойко Борисов:
Премиерът Бойко Борисов коментира обвиненията на президента на ПЕС Сергей Станишев, че правителството на ГЕРБ е изгонило RWE от АЕЦ "Белене"
“ Деляне, свържи се с централата на RWE и поискай писмено да ти отговорят дали ГЕРБ или нашето правителство е изгонило RWE и дали RWE са били съгласни с тия заеми от половин милиард „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Shmeker
Този човек е имал възможността да кара всички фордове правени някога, а и доста от тях е притежавал.
Да е жив и здрав и нека повече хора в България в неговата възрастова група си купуват нови коли..
Коментиран от #2, #3, #5
12:48 22.08.2013
2 D0kT0pA
До коментар #1 от "Shmeker":
+++++++14:40 22.08.2013
3 Виктор Христов
До коментар #1 от "Shmeker":
16:38 22.08.2013
4 триста итридесети
Дядката кърти мивки, не за почетен президент за един ден, ами да го питат да разкаже историята на марката, щото съм сигурен, че я познава по-добре от всеки друг
20:48 22.08.2013
5 Димитър Домишлярски
До коментар #1 от "Shmeker":
Нека повече хора на всяка възраст, имат визможност да си купят нова кола в България !!!13:29 23.08.2013