Христо Стоичков
Камата коментира в "Инстаграм" (запазваме оригиналния му правопис):
“ Искам да благодаря за великолепната организация на консулството ни в Америка .намери се такъв нехрани маико да ме критекува по точен да бъда една мърша които неспря да млящи и вуни цяла вечер .него допуснах до мен със правото си „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Чакала
С това изражение ........ освен в некое казхстанско село .......
Камен Попов ........... то и името му е тъпо
16:06 01.09.2016
2 Чекела
16:07 01.09.2016
3 Един от Вад
16:09 01.09.2016
4 Али от Кешан
16:30 01.09.2016
5 троловете почнаха
17:18 01.09.2016
6 Бай хой
17:37 01.09.2016
7 INTRUDER
АКО ТИ СТАНЕШ ПРЕЗИДЕНТ, АЗ ЩЕ СИ СПРЕТНА МАЧ С ПУЛЕВ, КЛИЧКО, БАГАТА, ТАЙСЪН И...НЕКА МЕ ПРЕБИЯТ ОТ БОЙ!ПЛАТЕН "ХУЛИГАН", СМЕШНИК СЪС ШУШЛЯК...
18:44 01.09.2016
8 Бай хой
18:56 01.09.2016
9 колю
07:29 02.09.2016
10 гост
Митьо Пищова ли, Камен Попов ли?
Все пак ще изчакам и предложението на ГЕРБ. Кой знае, може да е по-добро, макар че исторически погледнато - надали.
Мъка, мъка!
13:02 02.09.2016
11 отвратен
01:34 06.09.2016